Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy minden egyes elutasításával elvész belőlem valami?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy szépen, lassan, teljesen felőrli a lelkesedésem, tompítja a kreativitásom, gyengébbé tesz, legyűr. Próbálok érdekesebbnél érdekesebb, különlegesebbenél különlegesebb dolgokat összehozni. Néha olyan, mintha engedne, néha olyan, mintha látni sem akarna. És ez teljesen leépít. Már nem igazán látok semmire sem reményt. Elég picsogó és önsajnáltató cucc lett, tudom, de nem tudom, hogy mit tehetnék, mert szeretném megszerezni, csak épp kezdek lemerülni durván.
2015. ápr. 11. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Fingom sincs miről van szó.
2015. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs de a ketsegbeesett emberek nem szexik. :/
2015. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
üdv a klubban
2015. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én tudom miről beszélsz
2015. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dettó úgyan ez ! pedig mindennél jobban akarnám őt de mindig leráz az ócska szövegeivel
2015. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, fordítsd a kockát. Tedd féltékennyé, legyél más nőkkel, ne agdj neki jelet, hogy kétségbe vagy esve. Érezd jól magad nélküle, jelentkezni fog egy időn belül.. És ha jelentkezett, fogd meg, ne folytasd amit elkezdtél a többi nővel..
2015. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pukiztam!
2015. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasztal. De nem vagy egyedül! :(
2015. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Volt hasonlóban részem! Egy megoldás van: kilépni ebből a kapcsoaltból , amíg még nem vagytok házasok és nincs gyerek.
2015. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!