Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a bunkó vagy csak ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a bunkó vagy csak ő reagálja túl?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a vitank aprosagokon...leginkabb egy-egy mondatot erez sertonek a hanglejtesem miatt.En nem bunkozasnak szantam,de ami nem tetszik nem fogok jokepet vagni hozza.

Legutobb ezen akadt ki:

(O pasis buliba megy este)

O:Mai program?

En:-szokasos tvzes.

Azon kivul?

-alvas

Ertem. Tobben terveztek vagy csak egyedul tervezted?

-szerinted? ....

Nem tudom megint mi a bajod....

-Basszus ilyet kerdezni...te bulizol egyertelmu,h egyedul leszek

Tudsz normalisan is valaszolni vagy csak megint ebbe a stilusba?

-Most mi rosszat irtam?

Semmit hagyuk. Leszarom.

Kerdeztem es normalis valaszt vartam nem ezeket a szerinted es hasonlo megnyilvanulasokat. Pofavagas ide vagy oda.

-Senki nem kezdett semmit.

Aham. Jo lesz ez igy mar erzem megint....

-Szerintem nem torten semmi

Hagyuk

-oke

Hihetetlen vagy,de ez van.


Szerintetek?Ha ilyen van erezhetoen mas velem alig szol hozzam stb,de nem mondja el az okat csak napok utan....

En 24 o 35


2015. ápr. 11. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

35 evesen ezt a szintet hozza?

Te sem vagy piskota, de nalad meg van esely a fejlodesre.


Ez a kapcsolat halalra van itelve. Nem biztos, hogy szakitotok, de nem lesztek boldogok egyutt hoszzu tavon.


Te miert gondolod azt, hogy benne kell maradnod egy ilyen kapcsolatban?

2015. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki a lány és ki a fiú? Amúgy elég bunkó vagy.
2015. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem el, hogy ez két felnőtt ember beszélgetése. Mint valami tinik... Tényleg hihetetlenek vagytok.

Mit akartok ti egymástól? N31

2015. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Jaaaaa értem már :D bocsi. Hát, ő bulizni megy nélküled, féltékeny. Neked rosszul esik, hogy egyedül hagy. Kicsit mindketten bunkók vagytok... Beszélgessetek.
2015. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, amit érzel. Hogy Te vele szeretnél lenni, és abból, hogy ő mással van, azt érzed, nem szeret, és ez nem párkapcsolat.
2015. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is te kezdted. Ez a "szerinted?" bunkóság tud lenni, és nem egyértelmű, hogy nem hívsz át például haverokat tévézni.
2015. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem tudsz normális hangnemben válaszolni értelmesen, ha kérdez valamit? Lehet arra gondolt, hívsz át barátokat, stb. Azt ő honnan tudja, hogy mit tervezel, ha nem mondasz semmit? Ha meg ennyire zavar, hogy nélküled bulizik, miért nem mondod meg neki nyíltan? Mi értelme ilyen stílusban visszakérdezni? Arra még nem gondoltál, ha normálisan válaszolnál neki, nem lenne mit túlreagálnia és nem lenne annyi vita? Lehet úgy gondolod ő túlreagálja, de te semmivel nem vagy különb.
2015. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem nőtt be a feje lágya! Az ilyen férfiak mellett nem lehet nem éretlenül viselkedni, mert egyszerűen kihozzák az emberből alegjobbat! 35 évesen már a házasságon és családalapításon kellett volna gondolkodnia, nem a bulizáson!
2015. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
*legrosszabat
2015. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindketten ugy irjatok azt, 'hagyjuk', hogy 'hagyuk'?


IQ harcosok.

2015. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!