Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak a saját hibámból, ti is így reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt nagyon mélyponton volt a kapcsolatom a barátommal. Elhívtam 1 barátnőmet kávézni, aki végül is felvitt a pasija lakására beszélgetni.

Persze előkerült a pálinka is, nagyon berúgtunk. Abban egyeztünk meg, hogy megkapom a vendégszobát, mert alkalmatlan voltam arra, hogy hazamenjek. Lefekvés előtt bekaptam még 2 ataraxot is, amivel teljesen kiütöttem magam. Felhívtam a barátom, hogy nagyon berúgtam, meg hol vagyok, de már túl kába voltam megkérni, hogy jöjjön értem.

Egyszer csak arra keltem, hogy a barátnőm pasija átjött, simogat. Innentől nincsenek emlékeim.

Másnap reggel a nyomokból raktam össze a képet.

A barátomnak nem mondtam el, mert tudtam, hogy hatalmas botrányt csinálna, ahelyett, hogy engem támogatna.

Végül 1 facebook üzenetből rájött, azaz kellett mondanom. Kaptam egy hatalmas pofont, patáliát csinált, felhívta a barátnőmet, elmondta, hogy a pasija lefeküdt velem. Engem lehordott mindennek, folyamatosan azt kérdezgette, hogy milyen volt, mikor ismétlem meg a fiúval, a részletekre volt kíváncsi, hogy mit csinált velem. Másnap pedig kidobott.

Persze tudom, hogy az én hibám az egész, de nem érzem jogosnak a bántását és a megalázását, mert én akaratnyilvánításra tökéletesen alkalmatlan voltam.

Ti mit tettetek volna, ha ez derül ki a barátnőtökről?


2015. ápr. 11. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
22%
Arra mondjuk nem is gondoltál hogy a saját paliddal megbeszéld, hogy miért van mélyponton a kapcsolat? Gratulálok és jogosan van a palid felháborodva... nyugodtan kezet foghatsz a "barátnőddel" is hogy ilyen gyökerekkel összezár téged és neki is legalább annyira van jo érzéke a párválasztásban, mint a pasidnak...
2015. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
49%
Álljunk csak meg egy hangyafasznyi pillanatra! Nem a te hibád volt, gyakorlatilag magatehetetlen voltál, szerintem jelentsd fel azt a barmot.
2015. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 Beniy ***** válasza:
95%
Nem ezt, az tuti, viszont te menj el a rendőrségre. Neked viszont a legelső utadnak a rendőrségre kellett volna vezetnie. Ha megerőszakolnak az sohasem a te hibád.
2015. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
27%
#2 te olvasol is, vagy csak fosod a baromságot?
2015. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

Nem csábítottam, nem is vonzódtam soha hozzá. Egy másik szobában aludtam.


A problémákat pedig én próbáltam megoldani, a barátom nem volt nyitott a beszélgetésre.

2015. ápr. 11. 18:42
 6/71 anonim ***** válasza:
77%

Ne, legalább te áldozatként ne magadat hibáztasd. Elég hogy az emberek többsége ezt teszi. Ki voltál ütve, megerőszakoltak. Nem a te hibád, a pasid egy fasz. Ha nem így gondolod, az azért van, mert nagy az igazságérzeted, és szeretnéd azt hinni, hogy ha rossz történt veled, azt megérdemelted, mikor rohadtul nem. Szégyellje magát mindkét fiú. Egyik jobban, mint a másik.

Én mondjuk lány vagyok, és megerőszakolt a saját barátom (már ex), mégsem hibáztattam magam, főleg, hogy egyértelműen mondtam, hogy nem akarom, szakítani akartam, ő meg nem.

De te nem tudtál semmit tenni ellene, ez elég szörnyű, és aljas dolog a sráctól. A barátodtól meg méginkább. Hihetetlenül érzéketlen és bunkó dolog.

2015. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm azokat a válaszokat, amik valóban a kérdésre jöttek.

Nagyon össze vagyok zavarodva, a barátom békülni nem akar, akinek a legeslegjobban el akartam volna mondani, nem áll szóba, és félek ha találkozunk meg is tép. Gondolom a pasija rám kente az egészet, mert hiába keresem, elzárkózik.

2015. ápr. 11. 18:44
 8/71 anonim ***** válasza:
83%

"Persze tudom, hogy az én hibám az egész"


Először is: EZT felejtsd el! Nem a te hibád volt.

Másodszor: a barátodért nem kár. Megerőszakoltak, romokban vagy.. erre fizikai erőszakkal felel?


Javaslom keress fel egy szakembert, ajánlom a NANE oldalát és ezt a blogot: [link]

2015. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
89%
"Felhívtam a barátom, hogy nagyon berúgtam, meg hol vagyok, de már túl kába voltam megkérni, hogy jöjjön értem." Már bocs, de ha a párom rosszul van, akkor csapot-papot otthagyva megyek érte, még kérnie sem kell. A barátod egy bunkó, ha nem fogja fel, hogy megerőszakoltak. Menj azonnal a rendőrségre és a barátnőddel is oszd meg, hogy milyen okádék emberrel él együtt.
2015. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért reagált így, mert megerőszakoltak téged (ami egyébként nem a te hibád, bár ostobaságot csináltál, de akkor sem) hanem mert hazudtál. Nem mondtad el neki, nem mentél rendőrségre... facebookon kivel írkáltál, milyen üzivel buktál le? A barátod meg van róla győződve, hogy csak önszántadból szexeltél, ezért dühös rád.
2015. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!