Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letiltott, és nincs ötletem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, és nincs ötletem, hogy miért, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudtommal semmi rosszat nem mondtam, vagy tettem, ő pedig fogta magát, és letiltott. Megkérdeztem testvérét, azt mondta, hogy neki sem akarja elmondani, hogy miért - most mit tegyek?
2015. ápr. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

És telefonon sem tudod felhívni, vagy elmenni hozzá, akármi?

Ha minden kontaktot megszakított, akkor nem akarja, hogy bármit is tégy, szóval ne erőlködj. Talán majd lenyugszik, vagy legalább elmondja, mi baja.

2015. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg vele élőben beszélni

tényleg nem történt semmi, ami miatt jogos lenne?

2015. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezen töröm már tegnap óta (akkor történt), küldtem neki üzeneteket. Elolvasta. Láttam, hogy választ ír. Aztán mégsem küldte el. Aztán tiltott onnan is. Ma láttam egy videót róla, barátnője kapcsán, nagyon jókedve volt. Nagyon nem értem a dolgot. Régebben, ha baj volt, végül csak kibökte. Most - nem. Ez nagyon kegyetlen.
2015. ápr. 11. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Meghülyült, van ilyen. Mondjuk pofátlanság szó nélkül letiltani valakit, legalább esélyt adna arra, hogy megbeszéljétek a dolgot. Hátha egyszer észhez tér, és tudtok beszélni, ha meg nem, akkor lépj tovább.
2015. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszer történt hasonló, nagyon nehezen sikerült beszélnem vele, de most ez rosszabb. Akkor legalább elárulta, mi a baja, és tudtam aszerint cselekedni. Most... Egyáltalán nincs ötletem.
2015. ápr. 11. 22:06
 6/6 anonim válasza:

van fejlemény?

ne neten keresd, ne ott éld az életed, ha nem távkapcs:)

állíts be hozzá

2015. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!