Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátomat? Holnap találkozunk!

Figyelt kérdés

Sajnos túl sokat veszekedtem vele és elege lett az egészből. Szakítani akart, viszont nem is beszéltünk élőben már 2 hete..

Úgy döntöttem, hogy élőben mindenképp meg kell beszélnünk, így holnap elmegyek hozzá.

Nagyon szeretem és hiányzik már. Képes lennék megváltozni ezt már el is mondtam neki.

Hogy viselkedjek holnap? Annyira izgulok és nem szeretnék semmit elrontani egy rossz mondattal vagy akármivel.

Azt mondta szeret, de nem bír elviselni és nem bízok abban, hogy tudnék változni. Pedig tényleg menni, de nem hagyja megmutatni. :(

Elején megöleljem? Vagy csak akkor mikor látom rajta, hogy kezd barátságosabban állni hozzám?


2015. ápr. 11. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaza van. Ideig-óráig menni fog, aztán visszatérsz a régi kerékvágásba.

Ha nem saját elhatározásból változol, hanem valaki miatt, akkor az nem lesz tartós.

2015. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy tanács: senki nem ér annyit, hogy miatta megváltozz. Ha megváltozol, akkor a változás miatt lesz vita. Ha nem, akkor azért. Most se tudsz az elvárásainak megfelelni, később szerinted elégedett lenne?
2015. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De attól még meg lehet próbálni, nem tudhatjátok, hogy érzek és mire lennék képes.

A fő kérdésem meg nem is ez volt..

2015. ápr. 12. 07:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni, csak mi értelme van egy olyan kapcsolatnak, amiben az egyik fél görcsösen figyel arra, hogy jaj nehogy olyan legyek mint eddig. Míg a másik meg folyton azt lesi, hogy na meddig tart a csoda. Ez így nem egyenrangú kapcsolat, hogy te konstans "rettegésben" vagy, hogyan viselkedj.


Persze az sem mindegy, mi a baj.

Arra nyilván rá lehet szokni, hogy teszem azt a koszos ruhádat ne az ágy mellé dobd, hanem a szennyesbe. Viszont ha a személyiséged részét képező tulajdonságról van szó (pl túlzott féltékenység), az nem fog menni, és inkább ennek belátásán kellene dolgoznod, nem a változáson.

2015. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!