Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes elfogadni a férfiak többsége hogyha egy kapcsolatba nyíltan a nő irányít?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
mert nem a nő dolga az irányítás hanem a férfié te feminista -.-
2015. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert szégyen. Szerintem a baj azzal van aki azt nem ismeri be és szégyenli, hogy a nő IS irányít. Én olyan kapcsolatot szeretnék, ahol a nő is irányít, és én is. Az, hogy csak a nő irányítson, azt elképzelni nem tudom.
2015. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Persze van sokféle kapcsolat, van ahol a férfi irányít van ahol a nő, van ahol meg közösek a döntések. Csak azt vettem észre hogyha a férfi irányít az teljesen rendben van, de ha a nő akkor máris fel van háborodva mindenki.
2015. ápr. 11. 22:59
 4/9 anonim válasza:

Én is hiánylom őket:

[link]

2015. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy kapcsolatnak két egyenlő félről kéne szólnia, ahol az emberek közös döntéseket hoznak...
2015. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Neked is sok sikeres kapcsolatod lehetett, ha itt panaszkodsz, hogy nem találsz olyan hülyét, aki bevállalná az alárendelt szerepet melletted.
2015. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a férfiak nem tudják elfogadni, a nők sem. Ebből lesz az a szituáció, hogy a nő irányítani akar mindent, közben meg panaszkodik, hogy domináns pasira vágyik.
2015. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DreamWeaver ***** válasza:
47%
Alapvetően a nők döntő többsége igényli az irányítást. És itt máris külön kell választani kettő dolgot. Más, ha a férfi a kapcsolatot irányítja (sok nő ezt igényli) és más, ha a férfi magát a nőt irányítja, vagy próbálja irányítani (ezt a nők nagy része ki nem állhatja). A domináns nők náluk is dominánsabb partnerre vágynak általában. Meglehet, hogy ennek nincsenek tudatában önismereti hiányosságok miatt, ami viszont az életkor előrehaladtával fejleszthető. És rengeteg férfi van, akik egyenesen azt igénylik, hogy a partnerük nőként irányítsa a kapcsolatot. Szerintem minden esetben csak arról van szó, hogy a zsáknak meg kell találnia a foltját. Az, hogy bárkire tőle idegen viselkedéskultúrát erőltessen valaki, határozottan kerülendő.
2015. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fish1 ***** válasza:
Szerintem az egyenrangúság számít. Ha csak az egyik fél irányít, akkor a másik fél megalkuvó a kapcsolatban és ennek csak árnyoldalai vannak mindkét félről. A megalkuvó egy idő után rosszul érzi magát, aki irányít, az meg el fogja veszteni a másik iránti tiszteletét. Aki megalkuvó, azt úgy rángatja a másik, ahogy akarja, és egy rongybabát nem lehet tisztelni. Mindkét fél szemszögéből nézve a kapcsolat rossz úton halad.
2015. ápr. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!