Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máma eszek, holnap nem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máma eszek, holnap nem, mert az asszony már nem szeret. Halljak meg én egy órában ha az asszonynak van párja. (? )

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 00:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
szereteeeeeeeeeeeeeeeem :'( :( -.-
2015. ápr. 12. 00:41
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez valami dalszöveg akar lenni?
2015. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Roma.
2015. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Zero the hero ***** válasza:
Látom nagy buli volt ma este...
2015. ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nincs boldogságom, mert elhagyott a feleségem. Az ördög tudja, hogy mit akar, de áldja meg a szent isten.


tovább is van.


Sej kis késem, de kis késem, drága csepp, feleségem.

2015. ápr. 12. 00:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol a bicskám,hol a bicskám,had szúrjam le ezt a csicskát..tralala
2015. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az éjszaka lánya.


Volt ma sok pénzük a szép embereknek. Kelljetek fel lányok, kivirradt a reggel. Az éjszaka lánya, nem alszik soha. A várost járja, keresi a pénzt. Jött egy este mikor nem jött haza a feleségem. Ne hazudj nekem, nem aludtál itthon az éjjel. Istenem, mit tettem, táncoltam és ittam, és táncolni nem is tudok, mind elittam a pénzemet, táncoltam a fiúkkal, énekeltem a lányokkal.


Mondd el nekem szép feleségem, hol jártál az éjjel. Megláttalak este, az igazat mondd el nekem. A városban voltam, vettem magamnak piros fejkendőt, nem hazudok, mert tudom ha hazudok, abból csak a baj van. Hazudsz, tudom, hogy mit csináltál, egy fiúval táncoltál. Elmondom az igazat, én kicsi férjem, egy fiúval táncoltam, lehúztam 100 ezerrel.


...hát nem kedves? :D

itt is mindig a nők ku**ak félre. -.- :(

2015. ápr. 12. 00:57
 8/17 A kérdező kommentje:

eldobott..mert sokat féltékenykedtem....:((( összejött egy másik fiúval...az meg 2 napra rá dobta.

vettem neki drága dolgokat, 20 ezerért táskát, 30 ezerért cipőt..még a 110 ezer forintos számláját is kifizettem....jó..nem szép dolog féltékenykedni...de :(((...na meg egyszer megvertem és kórházba került....ennyi a bűnöm.

2015. ápr. 12. 01:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezt most így költészet napja alkalmából? Mert ha igen, kicsit elkéstél.
2015. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

meg amikor nem engedett fel, betörtem a lépcsőházuk ablakát és bemásztam és rugdostam az ajtót....

meg pofon vágtam 2-szer.

ezeket meg is bocsátotta...a féltékenykedéssel volt a baj. :(((

2015. ápr. 12. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!