Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Akkor most tetszem neki? Vagy mégsem? L

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem egy fiú barátomba, el is mondtam neki... azóta rengetegszer néz engem, és ha a szemébe nézek, én kapom el a tekintetem, ő tovább bámul... ha rossz kedvem van, ő próbál bevonni a beszélgetésbe, sokszor amikor énekelünk valami dalt a társaságban, egyes részeknél a szemembe néz, és úgy énekel (mintha azokat a sorokat nekem üzenné) meg köszönésnél/búcsúzásnál megöleljük egymást, és mindig szorosan és sokáig ölel, néha valami cuki dolgot is mond nekem közben.. máskor viszont hidegen hagyja a jelenlétem, nem nagyon szól hazzám... akkor most ez mit akar jelenteni?? 16/L
2015. ápr. 12. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még beleférne a barátság kategóriába, de lehet több is. Mit reagált, amikor elmondtad neki? Nem hívtad el valahová?
2015. ápr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát egy darabig volt valami, kb egy hétig, szájrapuszi kézenfogva séta meg ilyenek, de azt mondta utána, hogy ez csak egy fellángolás volt, neszerelmes belém... aztán miután "ejtett" kb megint egy hét múlva kezdte ezt az egészet
2015. ápr. 12. 01:31
 3/7 anonim ***** válasza:
És amikor csak barátok voltatok még mielőtt összejöttetek, nem csinált ilyet?
2015. ápr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, azelőtt csak az ölelés volt, de mindig csak lazán ölelt..
2015. ápr. 12. 01:33
 5/7 anonim ***** válasza:
rá jött a csávó ara, hogy bármikor meg kaphat, és dobott először, aztán most pedig unatkozik, és megint össze akar veled jönni.. :D szerintem valami ilyesmi lehet a srácba. én is voltam már így, csináltam ezt csajjal szóval tudom. :D
2015. ápr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval most nem tetszem neki, csak hülyít?
2015. ápr. 12. 01:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hülyít-e, minden esetre nyitva akarja tartani feléd az "utat". Ha te még vevő lennél rá, akkor szerintem vedd át az irányítást és kérdezd meg, hogy akar-e valamit, ha pedig nem, akkor zárd le vele a dolgot végleg. (Már ha zavar a mostani helyzet, a kérdésedből az jött le, hogy igen.)
2015. ápr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!