Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért már feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal 7 év után eltelt pár hét és eszébe jutott,hogy ő mégsem akar engem elveszíteni. Közben megismerkedtem valakivel amit az exem megtudott most folyamatosan hívogat,ír,fenyeget(megöl bárkit,aki a közelembe merészkedik),az ajtómban is megjelent már,volt h egész éjszaka az bejáratot figyelte mikor érek haza.Megmondtam neki,hogy feljelentem erre ő azt mondta h próbáljam meg majd észhez térít,ha az egyik családtagom nyakánál kést tartanak. Feljelenthetem ilyen dolgokért?
2015. ápr. 12. 03:51
 1/7 SweetLady ***** válasza:
fel
2015. ápr. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. De legyen valami bizonyítékod, ha esetleg letagadja, pl. olyan üzenet, amit vissza lehet követni hozzá.
2015. ápr. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy fényképek hogy várakozik a házatoknál
2015. ápr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
Bemész a rendőrségre, előadod a sztorit, majd elküldenek azzal a szöveggel, hogy amíg nem történik semmiféle bántalmazás, addig nem tehetnek semmit.
2015. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legjobb lenne egy hangfelvétel mikor fenyeget.
2015. ápr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ti nők miért mindig az ilyen alakokkal jártok?o.O egy rendes fiú miért nem jó nektek?:O
2015. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-s nek igaza van!

amilyen itt a rendorseg...

exemtol hallotam olyat hogy az apja(akivel mar kulon eltek)

ra akarta torni az ajtot mert hogy neki kell penz piara.

kijott a rendorseg beszaltak a kocsiba.

majd a legkozelebbi kocsmabal kitettek... es ennyi..

2015. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!