Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnővel jóba lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnővel jóba lenni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem talàlkoztunk,próbàltam helyrehozni a kapcsolatunkat ő nem tett értem egy lépést sem,a tegnapi nappal bezàrólag tiltottam facebookról is amit ő nehezményezett,de nekem nem megy a tovàbblépés ha kapcsolatba maradunk! Eddig ott tartottuk a kapcsolatot tegnapi napig reménykedtem hogy ô is szeretné újrakezdeni,de megmondta nem kell neki kapcsolat! Én meg semmi értelmét nem làttam màr visszaîrogatni,bennem csak törnek fel az emlékek meg speciel ha màr nem kell az ember mi értelme interneten beszélgetni? Àllandóan manipulàlt küldözgette a képeket magàról ,îrta hova megy ,mit csinàl,mit eszik amivel én nem nagyon tudtam màr mit kezdeni személy szerint zavart megis mondtam neki màr nincs közöm az életéhez,erre azt îrta sms-be nem fog köszönni se az utcàn... Ên nem kîvànok vele foglalkozni ő se tudjon rólam énse ő róla mi történik velünk!
2015. ápr. 12. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
nagyon helyes,a legjobb döntést hoztad azzal,hogy letiltottad.
2015. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!