Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet meggyőzni azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meggyőzni azzal a barátnőmet, hogy valóban én vagyok az igazi?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve járunk és utolsó 2 hónapban megromlott a kapcsolatunk és mivel a szülei nem szeretnek ezért folyamatos adják neki a gondolatot.

És most már ott járunk, hogy nem szeret és nem tart engem a nagy ő-nek.



2015. ápr. 12. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg neki ezt a dalt: https://www.youtube.com/watch?v=8zPyvohbi-E
2015. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm vagy az vagy vagy nem. nem kell senkit meggyozz semmirol. Te legy onmagad es legy tarsa mindenben, amire szuksege van. Amennyiben nem lat benned megfelelo tarsat akkor tiszteld a donteset. Tartsd meg a buszkeseged.
2015. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Ezt neki kell érezni... nem lehet ráerőltetni!


sportos vagy? Van jó állásod? Hatalmas a farkad? Ezek hiányában biztos nem vagy neki az igazi!

2015. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj amikor önmagamat adom akkor mindig azt mondja, hogy tök jó volt az a nap, csak kihozta belőlem a féltékenységet, szerintem okkal és mivel sokszor erről beszéltünk így egymásról elfelejtkeztünk
2015. ápr. 12. 09:35
 5/7 A kérdező kommentje:
valahogy felszeretném dobni a kapcsolatunkat
2015. ápr. 12. 09:37
 6/7 A kérdező kommentje:
1 hetem van rá
2015. ápr. 12. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Viccel, szeretettel, ajandekkal, kedveskedessel, figyelmesseggel, egy verssel vagy dallal, netan egy jo otlettel tudod feldobni a kapcsolatotokat. Nem a szemelyiseged blamalasaval. :/
2015. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!