Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most képes ezért elutasítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most képes ezért elutasítani?

Figyelt kérdés

Anno ismerkedtem egy lánnyal.Sajnos nagyon belezúgtam az az arc,stílus mindene tökéletes.Az elején minden stimmelt aztán lekoptatott magyarázat nélkül.


Sok idő telt el és arra jutottam hogy csak azért lehet mert nem vagyok jó pasi. Nem tudna felvágni-mutogatni a barátnői előtt mondjuk. Az igaz szerelembőr sem kér. Nem egy szerencsés lány a párkapcsolatok terén. Itt vagyok én mint egy biztos partner aki vigyázna rá,imádja és képes csak azért kihagyni mert nem vagyok "trendi"?


2015. ápr. 12. 10:52
 1/6 B.Dávid ***** válasza:
Ez nem feltétlenül függ össze a külsőddel. Inkább a stílus miatt van ez. Mert kedves vagy, segíteni akarsz. Így látatlanba olyan a csaj, akinek macsó mentalitású fazon kell, nem olyan aki kedveskedik neki. Érthetetlen a gondolkodásuk, de tényleg ez van
2015. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

figyi. leíroma véleményem, de gondolom sokan nem fognak egyetérteni vele, azért gondold át ebből az irányból is..

Ahogy írtad egy jó bőrről van szó.

Ezt bizonyára tudja is magárol a csajszi.

És azok a nők akik ezt tudják magukról: 28-30 éves korukig le se állnak pasizás terén...Hogy miért?

Mert tudják h akármelyik pasit lecserélhetik egy annál is jobbra, mert a pasik ugy repkednek körülöttük mint legyek egy kupac kaka körül... Aztán persze eljön az életükbe az a pont amikor kezdik vesziteni a vonzerejük vagy néha becsúszik egykét rosszul felmért helyzetben hozott döntés és inkább visszalépés történik mint előre lépés. Esetleg megbánja valamiért, h váltott. Ilyen esetek egy kicsit előbb is megállapodásra sarkallhatják a nőket. De én úgy látom, h egy jó nő addig nem álapodik meg véglegesen senki mellett amig nem kap az élettől legalább egy nagy pofont... És amikor oylan pasival hozza őket össze a sors aki mellett biztonságban érezhetik maguk azoktol menekülnek mert mgé eszük ágában sincs megállapodni véglegesen.

2015. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Azt hogy nem vagy elég trendi neki, TE találtad ki.

NE minket kérdezz, és NE bocsátkozz találgatásokba.

KÉRDEZD MEG A LÁNYT, hogy miért hagyott el.

2015. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem áll velem szóba... így nem kapok a kérdéseimre választ tőle.
2015. ápr. 12. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el, és ne foglalkozz vele. Van még elég lány, valamelyiknek te kellesz.
2015. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem látom a jelentkezőket! :D


Ám rossz mert minden este rá gondolva alszom el.

2015. ápr. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!