Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan ember, akinek az életében csak egy lánynak/fiúnak van hely?

Figyelt kérdés
Lehet rosszúl raktak össze engem. Nekem 5 éve volt egy kissevb kalandom egy lánnyal. Ugyan bem jártunk, de nagyon szoros kapcsolatvol. Kb. 3 éve már nem beszélünk. De minden nap rá gondolok, róla álmodom. Próbáltam más lánnyal, de nem tudtam szeretni, nem tudtam úgy tekinteni rá, mint barátnőre. Már nem egy lányt utasítottam vissza. Egyszerüen minden lányban őt keresem, nem tudom elképzelni, hogy mással legyek. Ellenben a mai fiatalokkal, akik havonta cserélgetik a partnerük, azt "szerelemnek" meg "kapcsolatnak" nevezve. Oké, egy kapcsolatban adódik probléma, de akkor azt nem megoldani kéne? Inkább eldobjuk, bizonyítva azt, hogy a kapcsolat lócitromot se ért csak volt és kész. Meg 1-2 hét, durvább esetekben pár nap ismerettség után már együtt vannak, majd egy hónap után, vagy még annyi se, szakítanak, mert így kihasznál, úgy rossz ember. Csak én vagyok olyan idióta, hogy nem csinálom azt, hogy sok de hazug, értéktelen kapcsolatom van hetente mint a mai embereknek, hanem csak egyetlen emberr szeretek?
2015. ápr. 12. 10:56
 1/3 B.Dávid ***** válasza:
Szokatlan, az egész biztos
2015. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül...
2015. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy egyedul. 17vagyok, tobb mint egy eve a baratommal vagyok es nem tervezem eldobni mert tisztaban vagyok vele hogy egy erzo leny es szeretem.

Ellenben velem egyidos ismerosom egy het utan kepes jarni valakivel, egy honapig,szerintem mar nem is tudja hany baratja volt.

Ilyen vilagban elunk, mivel ezt elfogadjak, ezert csinaljak.

2015. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!