Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok? Zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Zavarna titeket ha a pasitok gyenge volna?

Figyelt kérdés

Sovány, nincs hatvan kiló sem, viszont sportol és ki is áll magáért, csupán nincs nagy fizikai ereje.

Vagy ez már kizárólagos ok számotokra?



2015. ápr. 12. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavarna, nem ettől függ ez nálam.
2015. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Őszinte vagyok, szóval engem zavarna. Egy férfi legyen erősebb és kitartóbb nálam fizikailag, eléggé pörgök, úgyhogy legalább egy szinten legyünk. Ne kelljen úgy éreznem magam mellette, hogy én védelmezem őt.
2015. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az ágyban bírja, semmi para.
2015. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Engem zavarna, bár nem is kezdenék olyan pasival, aki már ránézésre is gyenge. Én szeretem a sportos férfiakat. Nem a kigyúrt 3 ajtós szekrényekre gondolok, hanem akiken látszik, hogy fontos számukra az egészségük és ennek érdekében heti több alkalommal hajlandóak is tenni mozgás formájában. Mivel én magam is ilyen vagyok, elég furán mutatna mellettem egy kis termetű, nádszál pasi. Számomra a férfiassághoz egyébként is hozzátartozik a jó kiállás, sportos testalkat, széles vállak, izmos hát, illetve az is, hogy magas legyen az illető. Az alacsony, vékony férfiak mellett elmegyek az utcán, észre sem veszem őket, számomra ők nem férfiasak és nem tudnék velük mit kezdeni.
2015. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
2# Attól mert vékony még nem azt jelenti hogy neked kell védelmezned. Nekem van egy ismerősöm, kb 60 kiló vasággyal, de senki se mer belé kötni még az ilyen kétajtós szekrények sem ugyanis teljesen őrült, határozott, magabiztos és kiáll magáért. Ősszel egyedül nekiment késsel 10 kigyúrt kopasznak, futott előle az összes, csak a rendőrök tudták megállítani. Ennek ellenére a barátaival nagyon kedves, rendes és előzékeny, én 100%-ban biztonságba érzem magam mellette, jobban is mintha egy kigyúrt 2 méteres szekrény lenne mellettem :)
2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen....
2015. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát a válaszok egy része nem serkenti az önbizalmam, bár legalább őszinték.


Egyébként mozgok, sportolok, hetente többször is.

De a magasságommal meg az alkatommal sajnos nem tudok mit kezdeni.

Betegség miatt műtéten is átestem, és bármennyire igyekszem felszedni néhány kilót, sajnos nem megy.


Gondolom akkor a nők többségének szemében én nem számítok férfinak.

Nem siránkozásnak szántam, csupán érdekeltek a vélemények.


Viszont nem kell senkinek megvédenie engem. Bátor vagyok és kiállok magamért, a gyengeséget nem így értettem.

2015. ápr. 12. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem miért kell lepontozni azt, aki őszinte, de csak hajrá.


Engem zavarna. Engem az izmos, nagy kar/hát az ami szexuálisan vonz, nagyon nem szeretem a izomtalan, satnya testet.

Volt egy szexkapcsolatom egy sráccal, aki nagyon vékony volt, de közben nagyon izmos...Aztán abbahagyta a gyúrást és a rövidke "kapcsolatunk" végére már alig volt rajta izom és háj még annyi se. Nem volt csontváz, de a bordái látszottak, borzasztóan vékony volt...A végén már csak kutyában szexeltünk, hogy ne kelljen látnom...:S


jöhet a piros, micsoda felszines dög vagyok ;)

2015. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez inkább a szexuális vonzalom hiányában éleződik ki, nem tudok domináns férfiként tekinteni egy vékonyka fiúra és azt várni, hogy jól megdöngessen...
2015. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Imádnak benneteket, nem értem a nyifogás okát. Az ilyen csontváz férfiak hatalmas népszrűségnek örvenedek, leginkább az utóbbi 2-3 évben... És máig nő a népszerűégük. KÁR HOGY A TÖBBIEK ROVÁSÁRA!
2015. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!