Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, feltehetek néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, feltehetek néhány kérdést?

Figyelt kérdés

Korotokat is mellé ìrnátok,köszönöm!



Hogy reagáltok,ha miattatok sìr a barátnőtök?


Észreveszitek,ha a barátnőtök nem érzi jól magát a kapcsolatotokban?



Mennyit beszéltek az érzelmeitekről,és a kapcsolatotokról?



Hogy mutatjátok ki,hogy szerettek?



Elégedettek vagytok magatokkal?



Köszönöm


2015. ápr. 12. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez miért fontos? Még ha válaszolnak is rá, teljesen véletlenszerű értékek fognak kijönni, mert mindenki másképp reagál dolgokra. Szóval ha az a célod, hogy te a válaszok alapján általánosítani fogsz, nos kár érte.


Ez olyan, mint amikor a pasik az összes csajt egy kalap alá véve ler*bancozzák, pedig csak a nagy részük az, nem az összes.

2015. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Megtudakolnám,hogy mitől és megvigasztalnám.


Igen.


Sokat és elvárom a másiktól is.


Jön az magától.


Nem.


(Jelenleg nincsen,de ezek nem változnak senkinél sem)


20/F

2015. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- Megkérdezem, mi bántja. Adok neki zsebkendőt, ha igényli, átölelem, és közben simogatom. Nem mindenki szeret beszélni a problémáiról, van, akit az nyugtat meg, ha csak csendben ülünk így.


- Nyilván észreveszem. Megpróbálok több programot kitalálni, megkérdezem, mihez lenne kedve, hogyan érezné jobban magát.


- Én rengeteget beszélek az érzelmeimről, és díjazom, ha a barátnőm is. Magáról a kapcsolatról nem sok szó esik, igyekszem inkább átélni, kiélvezni, hogy együtt lehetünk.


- A visszajelzések alapján minden mozdulatomon látszik :) de egyébként nagyon sokat ölelkezünk, gyengéden érek hozzá, félredobok mindent (a munkán kívül) hogy vele lehessek, a tekintetemből meg akaratlanul is látszik.


- Elégedett vagyok magammal, bár most nincs barátnőm. Az egyetlen "hiba" talán az, hogy a lányok nagy többsége a töredékét nem érdemli meg annak a törődésnek, és lelkesedésnek, amilyen én vagyok egy kapcsolatban, és sajnos nem mindig a megfelelő lányt találtam meg :( nem vagyok ennek a híve, de nagyon sokat tényleg csak jól meg kell dugni, aztán otthagyni. Normális lányokkal pedig már leírtam nagyjából, hogy viselkedem


20/F

2015. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Feltehetsz, megengedem. :)


2. Minél előbb meg kell oldani a problémát. Valószínűleg vigasztalnám, átölelném, faggatnám, hogy mi bántja, ilyesmik.


3. Nem! Van beszélőkéje, nyissa ki, ha valami nem tetszik neki. Nem bírom a duzzogó némalevente nőket, akik elvárják, hogy olvassak a gondolataikban és sakkozzam ki, hogy mire gondol.


4. Nemigazán szeretek érzelmekről beszélni, kerülöm ezt a témát, ahogy csak lehet, mert azonnal kiderül, hogy sebezhető vagyok; hülye viszont nem, hogy ezzel a partner kezébe adjam az aduászt, hogy később fegyverként használja fel a gyengeségeimet.


5. Ölelés, érintés, puszi, csók, párnacsata típusú játékok, ágyban birkózás, hosszan tartó szemezés, ilyesmik.


6. Rohadtul NEM!

2015. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ezek eltérő dolgok,nem szándekozom egy kalap alá venni senkit,csak kìváncsi vagyok,ki mit válaszol :) köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek még! :D
2015. ápr. 12. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

1, Megpróbálom megbeszélni vele, hogy mit miért tettem, tettünk, hogy idáig fajult a dolog (bármi is az oka).

2, Igen. Ugyanúgy, mint az 1. válasznál megbeszélném vele, hogy ki mit gondol, majd feltenném a nagy kérdést: "Folytassuk vagy hagyjuk abba?"

3, Egymás közt sokat. Ez az alapja, hogy jó vagy rossz irányba megy a kapcsolatunk.

4, Ha érzem és a párom is érzi, hogy szeretve érezzük egymás mellett magunkat, akkor fölösleges kimondani, hogy "szeretlek". Ez egy elcsépelt szó így önmagában.

5, Nem. (33F)

2015. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak az utolsóra tudok válaszolni: gyűlölöm magam.

25

2015. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!