Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, ha valaki nem akar úgymond "élni" (bulizás, piálás) hanem inkább a minőségre megy?

Figyelt kérdés
Tehát miért vesztegetné el a fiatalságát, ha nem szeret állandóan bulizgatni, csajozgatni, pasizgatni, hanem egy tartós kapcsolatot keres? Úgy érzem lehet ezek nélkül is normálisan élni attól, hogy nem élvezem a bulizásokat, hiába hallom azt, hogy nem is éltél. De most komolyan csak úgy lehet élni, hogy állandóan bebaszok és végig kúruk mindenkit, ha ebből kimaradok akkor elveszett a fiatalságom? Lehet hogy egyeseknek ez tényleg gond, de nem mindenki egyforma.
2015. ápr. 12. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért olyan nagy baj, ha inkább nem is foglalkoznál ezekkel az emberekkel?
2015. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele, mi a társadalmilag elfogadott fiatalkori viselkedés, ha egyszer te a másik vonalat képviseled? Szarj bele az egészbe és ne érdekeljen, úgy ahogy én teszem. :D
2015. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyél rá. Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel, "életformával", és ha te így érzed magad jól - kit érdekel mások véleménye?
2015. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Letojom őket csak zavar, mikor ezekkel traktálnak, hogy elmegy a fiatalságom és később bánni fogom. Annak idején próbáltam megszeretni ezeket a szórakozásokat, de valahogy mindig is a nyugodt életet szerettem.
2015. ápr. 12. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az tény hogy a fiatalság az az időszak a legtöbb embernek amikor jól bebaszik és végigkúr mindenkit, de ha neked ez nem kell akkor nem kell csinálni ennyi!!
2015. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon jól el lehet lenni anélkül, hogy részeg tiniket dugsz halálra egy szórakozóhely vécéjében.
2015. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én sem vagyok bulizós típus, nem is iszok alkoholt, max 1 évben 1-2x de akkor is max pár gyümölcsös sört haveromnál


a "bulizós időszakom" tanulásra és játékra fordítottam főleg, 3 szakmám van ezáltal, elég sok embert ismertem meg online játékok során, jó párral találkoztam is...személyesen is kötöttem barátságokat, egyáltalán nem érzem, hogy elvesztegettem volna a fiatalságomat...a családból többektől én is hallottam, hogy buliznom kéne, volt amikor elmentem haverokkal kiültünk valahova dumáltunk, volt amikor haveromék nyaralójában voltunk, volt amikor nálunk voltunk, tök jól elmúlattuk az időt...egyeseknek nem elég szórakoztató az, hogy együtt vagyunk haverokkal, szerintük inni is kell, meg diszkóba/kocsmába járni...más a szemlélet, ha nekik az kell szórakozzanak úgy...mások meg máshogy szórakoznak...


ez kb olyan mint a vallásos emberek egy része akik rád akarják kényszeríteni a vallásukat, mert szerintük így szép és jó az élet...na a bulizósok szerint is így szép és jó...

2015. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!