Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? (Kerdes tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? (Kerdes tul rovid. )

Figyelt kérdés
Szakitottam a baratommal facebookon mivel szemelyesen nem tudok vele szakitani mert a szuleim tiltjak a kapcsolatot tehat nem tudok elmenni itthonrol hogy talalkozzak vele es rendesen szakitsak vele ezert irttam neki fbon tudom hogy bunkosag de nem tudok mashol es most azt irja hogy eljon hozzam pedig nem lehet mert itt vannak a szuleim es ha eljon akkor nagyon nagyon ki fogok kapni. Nem tudom meggyozni a fiut. . Kerlek ne modjatok azt hogy legkozelebb hallgassak a szuleimre meg stb, mert most masra van szuksegem.
2015. ápr. 12. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Például csodára?
2015. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor mire van szükséged? Mondjuk kórusban, hogy remekül intézted a dolgot, kiváló és fair bánásmód mindenkivel szemben?


*taps*

2015. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szülők tiltják a kapcsolatot? milyen a fiú? változtál azóta?
2015. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hat mondd el a szuleidnek hogy a gyerek oda akar menni te megprobaltad lebeszelni de nem sikerult es akkor valoszinuleg nem fogsz kikapni
2015. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
találkozhattatok volna egy semleges helyen, ahol senki se látott volna, vagy kis esély van rá... külön jönnétek, külön hagynátok el a helyet
2015. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3

Igen tiltják, mert hogy még 13 éves vagyok ( a fiú 15 )

Alapból rendes srác, nem ilyen rocker, meg nem is ilyen emos se semmi

Nem változtam

2015. ápr. 12. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Ahha és a stílusa hogy jött ide? Nőjj fel picinyem...
2015. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!