Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne egy ilyen a párodról?

Figyelt kérdés
Hogy benne van egy szervezetben,vagy maffiában,vagy valami titkos dologban? Ez nem egy kamu kérdés,komolyan kérdezem... Rengetegszer ideges,kap egy telefont és ideges lesz,azt nézi mikor kocsiban ülünk,hogy nem e követ minket valaki,meg néha elpottyant dolgokat,de nem tudom higyjek e neki,vagy mi van... Ti mit tennétek?? Hogy derithetném ki,hogy miért vannak ilyen furcsa helyzetei?
2015. ápr. 12. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar, hagyd el őt. Ha nem zavar, akkor meg miért kérdezed?
2015. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:

inkább ne bolygasd ezt

árt az egészségednek

2015. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Magánnyomozó segítségével. Beépített ember kell. Halál komolyan!
2015. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
honnan tudjam mi az igazság,ha sose mond el semmit?
2015. ápr. 12. 16:41
 5/16 anonim ***** válasza:
A jövőben csak nálam találkoznánk, mert még egyszer nem szeretnék miatt arra ébredni, hogy beugrott hozzánk a fél rendőrség.
2015. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:
Tanúvédelmi program.
2015. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha sokszor ideges, akkor valamit rosszul csinál. Volt már ilyen pasim, akinek nem tudtam az ügyeiről, mert nem mondta el, de nem éreztem magam mellette veszélyben, sosem volt feszült, nem volt paranoiás, stb. Tök normálisan viselkedett, annyi, hogy sok dolgáról nem tudtam. Pl. arról, hogy honnan van annyi pénze, amennyi, de nyilván nem a civil munkájával kereste. Én egy olyan pasival nem akarnék együtt lenni, aki olyan, mint a tied.
2015. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Missi_Key ***** válasza:

nem bízik benned. valszeg nem is szeret akkor csak jó veled dugni vagy jó vagy kispárnának..

amúgy az is lehet hogy csak simán skizofrén.

2015. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Normális ember, és normális nő nem áll le bűnözővel. Én férfiként legalábbis így gondolom, és ha a barátnőmről kiderül, hogy ilyen alakkal járt előttem, akkor úgy kidobom, mint macskát sz.rni!


25F

2015. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy olyan dolog áll e háttérben,amiket a kérdésemben felsoroltam,jópár éve együtt vagyunk,nem gazsag meg semmi,szerintem nincs pénze most sem,jár dolgozni rendesen,de ezeket a furcsa dolgokat nem értem
2015. ápr. 12. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!