Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire utálkozók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire utálkozók, önzők és sunyik mostanság az emberek? Főleg a férfiakon látom

Figyelt kérdés

Kicsit buborékban élek, ugyanis 4 éve élek párkapcsolatban egy lánnyal, és azt kell, hogy mondjam mindenben meg tudunk egyezni, mindent meg tudunk oldani.


Közben azt látom az emberek meg itt az oldalon, hogy az emberek párkapcsolat címszóval egymás ellen acsarkodnak..

kutakodnak egymás magánügyeiben, önzőnek, pénzéhesnek kiáltják a másikat, hazudnak, és közben a másikat hibáztatják


És ami külön felbosszant, hogy az itteni férfiak azt nyomatják, hogy az ideális kapcsolatban a nő nem érvényesíti az akaratát.. bármit mondasz nekik, ők jobban tudják (ha azt mondom, hogy egyet tudok érteni a barátnőmmel akkor valószínűleg papucs vagyok akit vakon rángat a nő)

Azt mondják egy nőt csak úgy lehet elcsábítani, ha elvakítod, elkápráztatod és álomvilágba ringatod, manipulálod, és ha az önálló akaratát akarná érvényesíteni (ami 110%, hogy ellenünk szól) akkor az asztalra kell csapni, hogy "eddig és nem tovább".

És persze a bunkómánia... hogy a nők a bunkó pasikat szeretik... ez úgy ahogy van baromság, de mindegy..



persze, vannak nők akik szeretik ha minden szart megvesznek nekik, vannak nők akiknek a pasija bunkó, és vannak sajnos olyan lányok, akik eltűrik, hogy a pasijuk rosszul bánik velük.. de ez nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen és ez működő dolog és a nők ezt szeretik!


Én azt érzem, hogy az itteni férfiak rohadtul nem szeretik a nőket, nem is érdekli őket nő mint olyan, ők csak birtokolni akarnak egyet meg dugni éjjel-nappal


Miért nem szeretitek és tisztelitek a nőket? Miért van ilyen elkorcsosult képetek róluk?


Ezen az oldalon a férfi vagy lúzer vagy bunkó, és alfahím, a nő meg csak "átlagos"/csöndes, vagy pénzéhes, önző hárpia


Mégis miért jó ez.. bárkinek?

olyan lehangoló ez az egész...


Miért nem tudtok őszinték lenni? miért kell elméleteket gyártani? nincs a világban semmi gond, és ha egyenes vagy, rohadtul odaérsz ahova akarsz! De ti konkrétan szeretni sem tudtok, akkor meg miért erőltetitek ezt a kapcsolat dolgot?



2015. ápr. 12. 20:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Én egyetértek veled, de sok pozitív visszajelzésre ne számíts... :(
2015. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Ne ebből az oldalból indulj ki, mert szerencsére vannak még jó emberek, férfiak és nők egyaránt. Itt vannak trollok, meg sok olyan, aki olyat ír, amit komolyan sem gondol, nem is ért, meg felesleges ezen agyalni. Tisztelet a kivételnek, de furcsa, furcsa emberek vannak itt.
2015. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
nő vagy és azt nyomod hogy vannak kívételek de hol? én átlagos pasi vagyok de akkor az igényetek hogy jézus se tudná teljesíteni nektek én kedves romantikus pasi vagyok de a kutyának se kellek bezzeg a bunkóknak jut nő! a másik a magasságom 158 cm az nem jó a párom legyen nálam magassab mert az a férfias! de sorolhatnám reggelig a dolgokat !
2015. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3as, figyelmedbe ajánlom a kifejtésem második sorának legelső szavát!:D Férfi vagyok, mégpedig 21 éves

És borzalmasan rosszul esik, hogy ilyen trágya, nem lovagias férfiak vannak... a férfiak elvárják, hogy a királykisasszony várja őket a toronyban, de szarnak páncélt húzni értük!


és egyébként miután lebuktál, hogy nem ovlastad el amit írtam, kérlek olvasd el!:)

2015. ápr. 12. 20:48
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
el olvastam! de nem írom le hogy milyenek a ami nők mert minden épp eszű férfu tuggya
2015. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

vagy épp a berögzült férfiak hiszik azt, hogy tudják milyenek an ők;)

írd csak le! Annak nincs értelme, hogy úgy írsz választ, hogy "én ide nem írok!":D

2015. ápr. 12. 20:58
 7/26 anonim ***** válasza:
most nem írom le 2 év történését az biztos hogy mibe kötöttek bele és ne hogy azt hidd hogy a ribizliknél probálkoztam tök átlagos csajoknál! akkor néhány példa kicsi vagy munka nélküli vagy anyukáddal élsz de gáz vagy! mennyi a havi fizetésed van házad kocsid? ha volt munkám építő ipar akkor biztos igénytelen koszos pénztelen senki vagy! stbstb
2015. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretem és tisztelem a női nemet. Ezen az oldalon is számtalanszor kaptam már ezért a pofámra, hogy nőbérenc vagyok, meg hasonlók. De amikor annyi szépet kaptam tőlük!
2015. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6%
9/9 ott a pont! nem írok már semmit se
2015. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt a kategória közönségének nagy részét azok a bizonyos trollok alkotják, akik általában unatkozó iskolások, akik azzal szórakoznak, hogy provokatív kérdéseket, válaszokat írnak.

Másrészt sokan az elkeseredésüket, csalódottságukat adják itt ki magukból név nélkül, ami hát, néha csúnyán jön ki.

Harmadrészt valószínűleg tényleg van itt pár ilyen beteges, nőgyűlölő, elfuserált kappan, aki vagdalkozik össze-vissza a röhejes tökéletlenségeivel, na rajtuk maximum röhögni lehet. :) Ne próbáld őket győzködni, egyszerűen tojd le őket magasról.

2015. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!