Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kellene, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene, ha a párom nem igazán gondol rám, mikor jövőbeli dolgokat tervez? Adjatok valami tanácsot, részletek lent

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, nincsenek nagy problémák köztünk. Heti 2x találkozunk, sokat dolgozik. A szabadideje nagyrészét velem tölti, néha eljár ide-oda a barátaival, eddig egyszer sem vitt magával, mondjuk neki is szüksége van nélkülem töltött időre, úgyhogy ezt megértem. Viszont úgy érzem, hogy kihagy fontosabb dolgokból. Ő olyan, hogy nem igazán szokott előre tervezni, max 2 hétre előre, de azt is ritkán, így ilyenek, hogy nyaralás még nem jött szóba köztünk, mert nem tudja, mikor lesz szabin, stb. A hétvégén családi összejövetel volt nálunk, ahol egyik rokonom kérdezte, tervez-e valami nyaralást, amire azt válaszolta, hogy lehet ha szabadságon lesz, akkor pár napra kimegy külföldre pár barátjával. Ez engem nagyon meglepett, mert nekem erről nem is beszélt. Ez nem esett túl jól, mivel így is keveset vagyunk együtt, nyaralni meg a párok együtt szoktak, vagy ha megy is a barátokkal, szerintem az a minimum, hogy megkérdezi, hogy mennék-e én is, pláne, ha mi külön nem terveztünk még semmit.

Szerintetek ez jelentheti azt, hogy nem veszi annyira komolyan a kapcsolatunkat, vagy ilyesmit, hogy fel sem merült benne, hogy mennék-e én is? Volt már, hogy felhoztam ezt a témát, de akkor mindig azt mondta, hogy még nem tudja hogy lesz, stb ezért nem nyaggattam ezzel többet. Amúgy jó a kapcsolatunk, ezért is nem értem. :/ 20/L



2015. ápr. 12. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm, 8 hónapja vagytok együtt, még csak egy eljegyzés sem volt, és máris korlátoznád őt, és hatással akarnál lenni a terveire? Nem kell ennyire fogni őt, mert kihátrál. Ha 2-3 éve járnátok, még megérteném, de ennek így semmi jogalapja részedről. Lehet, hogy olyan barátokkal találkozna külföldön, ahol nem is éreznéd jól magad, vagy olyan témáik lennének, amik nem tartoznak nőkre.
2015. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

en is a csajokkal megyek nyaralni, nem a baratommal, es fel se merult h hivjam. 3 eve mindig baratnokkel megyek es mivel nekik nincs baratju, ezert hulyen jonne ki, ha elhivnam az enyemet es eleg kellemetlen is lenne.. de ez nem azt jelenti, h nem szeretem. valszeg vele is elmegyek kulon.


23L

2015. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyit beszélgettek ti egymással? De úgy komoly témákról és elég komolyan?

Vagy csak elbeszélgettek egymás mellett?

Ez a ti problémátok, már ha az. Ha valamit szeretnél tőle, akkor beszéld meg vele. Ennyi. Kommunikáció az egésznek a lényege! :)

Ülj le vele és beszéld meg a dolgokat! :)

2015. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az a lényeg, hogy ki mennyi ideje van együtt a másikkal, ilyen téren. Nem akarom korlátozni, nyilván ha csak barátokkal akar menni, akkor nem fogok hisztizni, mehet nyugodtan. Csak mi így is nagyon keveset tudunk együtt lenni, és így több időt lehetnénk együtt, ha mondjuk lenne egy egész hete erre.De nem várom el, hogy az összes idejét velem töltse, nekem is kell nyilván a személyes tér.
2015. ápr. 12. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez pontosan azt jelenti,hogy nem tudja akkor együtt lesztek-e még,nem veszi komolyan a kapcsolatot.

Mi az a minden más ami jó a kapcsolatotokban,ha csak heti kétszer találkoztok?

2015. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azért töltünk kevés időt együtt, mert nem igényelünk többet, hanem mert ő tényleg nagyon sokat dolgozik, én suliban vagyok egész héten és nem tudnánk összeegyeztetni, főleg inkább miatta. Ha együtt vagyunk, akkor minden rendben, kimutatja, hogy szeret, szoktunk közös programokat csinálni meg összességében szerintem komolyan gondolja, mert eddig ennél csak rövidebb kapcsolatai voltak, meg vannak olyan kijelentései amiből tudom, hogy tényleg szeret. Csak ezek picit elbizonytalanítanak, amit leírtam.
2015. ápr. 12. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggel 8tól éjfélig dolgozik mindennap vagy mi, hogy nem tudtok találkozni, csak két napot?
2015. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napi 10-12 órákat általában. Aztán érthető módon alszik és intézi egyéb dolgait. Plusz nem is lakunk közel egymáshoz.
2015. ápr. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!