Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szépen meg kért rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szépen meg kért rá, hogy ne menjek egy bizonyos szórakozóhelyre, meg ne igyak olyan sokat. Mégis hogy kérhet ilyet, ha ő semmit se tesz értem?

Figyelt kérdés

Én szeretem őt, de nem foglalkozik eleget velem, hetente-másfél hetente látom pár órára, interneten meg szinte semmit se beszélünk. Most szombaton látta, miként szoktam a hétvégémet tölteni, és konkrétan kitiltotta diszkóból,mert ott biztos nyomulnak rám. De azt nem érti, hogy nem jókedvemből iszok, és bulizok annyit hanem mert nem foglalkozik velem.

18/L


2015. ápr. 12. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozik veled, te se foglalkozz vele
2015. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, egy ivós lánnyal én se foglalkoznék sokat.
2015. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gumiembeR666 válasza:

Mi lenne ha ivás helyett megbeszélnétek a dolgokat? :d

Az alkohol semmit nem old meg,csak eltompítja az agyad,ha kijózanodsz a probléma még mindig ott van .

2015. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj ilyen csajokkal járni sem érdemes úgyis megcsalnak
2015. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 meg der Medve válasza:
Inkább örülj hogy aggódik érted
2015. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" nem jókedvemből iszok, és bulizok annyit hanem mert nem foglalkozik velem"

Mozi, színház, otthon gépezés, pihenés, sportolás, soroljam még? A lehetőségeid határtalanok.

Szokták mondani, aki inni meg bulizni akar, annak mindig lesz valami kifogása amit még saját magával is elhitet.

Amúgy Én sem szívesen foglalkoznék egy olyan lánnyal aki diszkóba jár piálni.

21/F

2015. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!