Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar "megvenni"?

Figyelt kérdés

A barátommal Bécsben töltöttünk egy hétvégét. 3 hónapja vagyunk együtt, nekem ő az első kapcsolatom, 20 éves lány vagyok.


Eddig is mindig mindent felesben intéztünk, illetve kértem rá mindig, hogy így legyen, mert nem szeretem, ha helyettem fizetnek.


Ezen a hétvégén több étteremben is voltunk, ráadásul elég menő helyeken. Mindegyik étteremben úgy intézte a dolgokat, hogy ő fizetett (Kimentem a mosdóba, addig fizetett. Vagy kártyával fizetett, mondtam neki, odaadom akkor az én részem, de szabályosan nem engedte)


Hogy kommunikáljam már le ennél jobban, hogy kényelmetlen ez így nekem? Már kismilliószor elmondtam neki, hogy nagyon kellemetlen helyzetbe hoz így.

Ilyenkor csak mosolyog, meg ilyeneket mond, hogy azzal, hogy vagyok, visszafizetem ezt neki...


(Nem 900 ft-os menükről beszélünk, elég sokat spóroltam az utóbbi hónapban, hogy ez a hétvége tényleg fullos legyen, szóval olyan helyekre mentünk, ami azért elég húzós egy 20-as évei elején járó egyetemista párnak)


20/L 23/F


2015. ápr. 12. 21:32
 1/7 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Kényeztetni akar, megmutatja, hogy ő a férfi.
2015. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a mai társadalom kimondja, hogy mindent a férfinak kell fizetnie.
2015. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mintha az én barátom lenne. Én olyankor bevágom a durcát. Valamiért a férfiak ilyenek. Habár ő nem megvásárolni akar, csak mindig azt mondja, hogy magamra költsem a pénzem, amikor sokkal jobban mrgtehetném, hogy néha én fizessem az ő részét is.
2015. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem bőven elég, ha megfogja a kezem, vagy megpuszil, megcsókol, megsimogat, átölel, közös programokat szervezünk...nem kell pénzzel kényeztetni, és ezt elmondtam neki is. :/
2015. ápr. 12. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszonozd neki máshogy. Süss neki sütit, néha lepd meg valamivel stb.
2015. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akar megvenni, hacsak nem hozza fel, hogy cserébe ezt vagy azt meg kell tenned, de sztem nem erről van szó.


Hagyd rá, magának akarja bebizonyítani, hogy tud férfiként viselkedni egy kapcsolatban. Ezt is meg kell tanulnod elfogadni.


Később felhozhatod, hogy álljon le, addig elég, ha hajlandó lennél fizetni a részed.

2015. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akar megvenni, ne így fogd fel.

Sok férfi ilyen,köztük az én párom is.Hiába mondok neki valamit is.Mindig azzal jön,hogy ami az övé az enyém is,és tudja hogy én még tanulok,és ha ő megteheti mindent megadna nekem,sokszor azzal hülyül hogy majd a nyugdíjamból visszafizetem neki :))

Szerintem ez növeli az önbecsülésüket, sokkal rosszabbul venné ha esetleg te fizetnél, ettől érzi magát férfinak...

Én rájöttem,hogy nincs mit tennem,ilyenkor hagynom kell, viszont néha én érek oda hamarabb és veszek üdítőt mindkettőnknek, csinálok finom kaját, rendelek pizzát mire jön hozzám, előre megveszek jegyeket és ezeket én állom szóval valamennyire ilyen dolgokkal próbálom viszonozni.

2015. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!