Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl ezt az egészet?

Figyelt kérdés
2 és fél év után szakított velem a barátnő amiről teljes mértékben én tehettem, mert megcsaltam ennek már másfél hónapja. Az első hetet egész jól viseltem, de azóta bele örülök a hiányába, Ő volt a legfontosabb ember az életemben(tudom, hogy erre akkor kellet volna gondolnom amikor megcsaltam). Ami a legrosszabb, hogy csak ugy kilépett az életemből, minden kapcsolatot megszakított velem sehogy se tudom elérni nem is tudtam vele megbeszélni és helyre rakni a kapcsolatunkat. A szülei és a barátai nem engednek a közelébe pedig már mindent megpróbáltam. Bőgve könyörögtem az apjának, hogy csak 10 percet beszélhessek vele. A legjobb barátom is azt mondják, hogy hagyjam békén és felejtsem el. De nem birok bele törődni. Most fogok érettségizni is utána meg egyetemre akart volna menni, de így nem fog összejönni nem tudok tanulni semmit se, egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Vissza csöppentem a régi drogos iszákos társaságomba. És már ott tartok hogy utálok józan lenni mert nem bírom elviselni a fájdalmat, hogy már nincs mellettem. Beleörültem már az egészbe és senki nem ért meg. Hogyan törődjek bele, hogy Őt már nem kapom többet vissza?
2015. ápr. 13. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

kitartás!

tudod ,ha valaki menni akar,akkor el kell engedni...

talán az utat ő irányítja,azzal hogy eltávolodik,de a sorsot nem.

bármi lehet még.

Józsi, fel a fejjel !!

2015. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is már csak a sorsban bízok
2015. ápr. 13. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolj arra, hogy ennyire friss sebbel esélytelen, hogy visszakapd a barátnődet, de ha egy kicsit később próbálkozol, biztos hajlandó lesz veled beszélni, legalább lezárás szinten.

Addig meg próbáld túlélni az érettségit, nem olyan nehéz az, feküdj rá azokra a tárgyakra amik nehezebben mennek, kérd a barátaid segítségét hogy tanuljatok együtt,járj magántanárhoz, mert ilyenkor egyedül tényleg nem megy! Vagy menj könyvtárba foglald le magad lényeg hogy ne legyél egyedül, mert úgy nem fogja elvonni semmi a figyelmedet, egyedül meg begubózol a szituba... Kitartást!

2015. ápr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!