Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan valljam be? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel csak "barátok" vagyunk,de én többet érzek,mint barátság..De az a gond,hogy neki más tetszik....Úgy gondoltam,hogy elmondom neki,ugyanis egyébként nem történne semmi,vagyis nem tudom....Mert voltak idõk,amikor nem beszéltünk,meg semmi....Aztán újra...Az olyan válaszolók kiméljenek,akik azt írják,hogy menj oda és mondd azt neki,hogy szeretlek...Szoros baráti körünk van,szóval nem szeretnék túl nagy hülyét csinálni magamból....
2015. ápr. 13. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valami jó programra, ahol alkohol is tuti lesz és...
2015. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld meg az elején kezdeni!
2015. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. ápr. 13. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!