Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-15 évesek! Szingliségről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-15 évesek! Szingliségről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy 30 év felett már az emberek nagy része foglalt, mert a komoly kapcsolatok már korábban kialakultak, és aki ennyi idősen egyedül van van egy kis stiklije?

Nálatok ez hogy volt, vagy ismertek valakit akinek azért nincs párkapcsolata, családja ennyi idősen mert nem lehet találni jó párt, vagy vele van a hiba?



2015. ápr. 13. 06:08
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, elgépeltem, 30-35éveekre vonatkozik a kérdés!
2015. ápr. 13. 06:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz!
2015. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

30 év felett is mennek tönkre hosszú kapcsolatok, tehát nem feltétlen az történik a 30 feletti szinglikkel, hogy évtizedek óta szinglik, mert defektesek.


Ha viszont ilyen helyzetbe kerülsz férfiként, akkor azt fogod látni, hogy

- rengetegen vannak elváltak egyedül nevelve a gyereküket

- rengetegen vannak valóban defektesek, akik mondjuk 10 éve egyedül vannak valami miatt

- rengetegen vannak azok, akik évek óta feladták a pártalálást, a munkahelyükre mozdulnak csak ki otthonról, pedig amúgy kedves-csinos nők lennének, de egyszerűen lehetetlen megismerkedni velük, mert annyira begubóztak

- rengetegen vannak a csoda várók, akik 35 évesen még mindig azt várják, hogy Brad Pitt betoppan, ha a tükörbe néznek, akkor a 20 éves énjüket látják, és ehhez megfelelő pasit keresnek, esetleg próbálnak úgy is viselkedni, mint egy 18-20 éves lány.

- sokan vannak simán pechesek, ők is sok esetben kedves és csinos nők, de szintén nehéz összefutni velük, mert már nem működik az egyetemi (bulin) ismerkedés, általában sokkal fixebbek a baráti/ismerősi körök is, mint húszon évesen.


Nem gondolom, hogy a férfiak sokkal jobban, de erről majd egy nő ír, akinek a másik oldalról vannak tapasztaltai.


Szóval nehezebb 30 felett párt találni, de nem feltétlen azért, mert mindenki zakkant problémás alak lenne.

2015. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz már ebben a korban normális párt találni.
2015. ápr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem nagyon nehéz már ebben a korban normális párt találni." Miért is? 30-as férfiak miért ne taláhatnának. De nők is. Nem kell e miatt pánikolni. Lehet hogy korábban visszahzódó volt, nem mert ismerkedni. Én is 30 felett találtam meg az igazit. Van egy ismerős csaj 30 elmúlt mikor féjhez ment. Mos40 és 5 gyereket szült azóüta.

35F

2015. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet azert part talalni akar 30 korul is, csak nyitottnak kell lenni es merni kell ismerkedni. Valoszinu 30 korul mar nem jar el semerre szorakozohelyre, max. nyaralni, uszni, sportolni, tehat szerintem nem kimondottan a szorakozohelyen lehet veluk megismerkedni.
2015. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, egyetértek, a szórakozóhelyek már nem optimálisak, de szerintem a sportolás sem. Aki harmincas sportol az általában komolyan is gondolja, nem azért jár terembe, pályára, uszodába, hogy felszedjen valakit/felszedjék, így aztán komolyan edzeni jár és nem örül neki, ha ebben zavarják, előtte/utána meg rohanás a munkába.


Persze vannak jó helyek ismerkedésre, és elkeseredni sem kell, csak annyit mondtam korábban is, hogy már nem olyan könnyű, mint 20 évesen volt, amikor lement az ember haverokkal egy buliba a fősulin, és mindenki más is azért volt ott, hogy ismerkedjen.

2015. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfiként nem gondolom, hogy túl sok logika lenne ebben a következtetésben. Sok barátom van, aki egyedül él, építgeti a karrierjét (sokat dolgozik)és még sincs tartós kapcsolata. Alkalmi partnerek persze vannak, de még nem találták meg az igazit és nem kapkodják el a dolgot.


37F

2015. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!