Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám túltenni magam ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba, ő viszont nem volt belém szerelmes. lefeküdtünk egymással nem egyszer. Én összeakartam vele jönni, de ő nem. Megszakított velem mindenféle kapcsolatot. Egyszerűen ezt nem bírom feldolgozni, nem is az bánt, hogy nem járunk, hanem mint barátot is elvesztettem. Nem tudom elfelejteni, egésznap rá gondolok, megőrülök, hogy nem tudok róla semmit. Depressziós vagyok. most vagyok először igazán szerelmes 25 évesen. Hogy tudnám elfelejteni? :/

2015. ápr. 13. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt azért sejteni lehetett volna mielőtt lefeküdtetek, hogy ez lesz belőle!

Apropó, ki kezdeményzett azon az ominúzus alkalomkor?

2015. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ojvé! Veled érzek! :)
2015. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Többször is lefeküdtünk egymással, de legelőször ő kezdeményezett. Én aztán rákérdeztem, hogy akkor most mi is van velünk, megpróbáljuk-e a kapcsolatban, mert én szeretnék vele összjönni. és erre közölte velem, hogy ő csak jól el van, aminek örül is, de csak ennyi.. hát összetörtem.. nem kellett volna, elrontottuk..
2015. ápr. 13. 09:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled, ha ilyen könnyen adtad a puncit --
2015. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát szerelmes voltam..csak neki ezt nem mondtam
2015. ápr. 13. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves bánatos Hölgy!

Sajnos nem sok mindent tudsz tenni! Lassan bele kell törődnöd, hogy elvesztettél két számodra fontos embert egy személyben, egy meggondolatlan cselekedet(sorozat) miatt.

Ezt hívják "tanulópénznek"!


Bármennyire is fáj, törődj bele, igyekezz túllépni rajta, és feltétlenül vond le belőle a konzekvenciát, amit használj fel a következő baráti kapcsolatban!


Megnyugtatlak (bár ez és más sem fog megnyugtatni jelen pillnatban) mindenkinek volt (van, lesz) egy igazi nagy szerelme, melyet sohasam fog elfelejteni!

Ha hiszed, ha nem idővel enyhülni fog a bánatod és ekkor ismét fogékony leszel egy újy baráti, vagy párkapcsolatra, de ha Ő volt az igazi, sosem fogod elfelejteni.


Hidd el azt is, ezeket tapasztalatből mondom, mert hasonlóképp jártam én is annak idején egy lány barátommal! Igaz mi nem feküdtünk le csak csók volt, de ugyanúgy véget ért a barátság emiatt, és persze azért is, mert én többet akartam...


Sajnállak és együttérzek veled, de az "időn" kívül más nem fog tudni segíteni!

2015. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy együtt érzel. Az biztos, hogy nem fogok baráttal kezdeni többé.Az idő meg hogy segítene.. hát 4 hónapja nem tudok róla semmit és hát nem hogy könnyebb lenne, egyre nehezebbnek érzem. A pasik, akik közelednek hozzám, mindig meghúzom a falat, olyan nehezen engedek bárkinek is.
2015. ápr. 13. 10:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Óóóóó, hát nem akarlak elkeseríteni, de a 4 hónap még nem sok! Én egy egész évig szenvedtem ano! Az pedig teljesen érthető viselkedés részedről, hogy most még nem állsz készen arra, hogy fogadd mások közeledését.


Abban nem viszont értek egyet, hogy többet nem akarsz baráti kapcsolatot.

Pedig most milyen jó lenne, ha lenne valaki, aki átsegít ebben a nehéz helyzetben téged!


Tudod, azt szokták mondani az az igazi barát, aki akkor jön, amikor más megy! :)

2015. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem, hogy a barát az maradjon barát, nem akarok még egy barátot elveszíteni
2015. ápr. 13. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Oké, időközben leesett! :)

Ezzel egyetértek!

2015. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!