Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindig hogy nagyon szeret szinte mindenkinél jobban és sokat akar velem lenni meg velem aludni viszont engem mintha teljesen lesz*rna.Csomó vizsgám lesz most,tanulnom kéne minden ismerősöm mondja higy szorít nekem meg biztos sikerül barátnőm meg semmit nem kérdez vagy mond azzal kapcsolatba.Ha történik velem valami pl egy vicces sztori vagy akármi és elkezdem mesélni akkor kb oda se figyel és ha valami miatt félbeszakad amikor mesélem nem mondja hogy igen aztán mitörtént vagy meséld tovább vagy valami.A másik bajom hogy mindig mindent én fizetek,csak én veszek neki ajándékot pl húsvétra vagy valami.Soha semmit nem vett eddig és ha megyünk valahova meg se próbálja kifizetni a saját részét,hagyja hogy fizessek.De minden barátnőjének azt mondja hogy én vagyok a tökéletes pasi,nem kell neki más meg stb..és ba összeveszünk valamin akkor mindig sír és oda jön hozzám hogy neharagudjak meg stb..Kicsit furcsának találom ezt az egészet már.Ti mit gondoltok?2,5 hónapja vagyunk együtt.22/F
2015. ápr. 13. 09:30
 1/5 Bence_ ***** válasza:

Rendben, hogy figyelsz rá. Ez a normális.

De magadra is figyelj. Neki lehetsz te a tökéletes hiszen figyelmes vagy. Neked mit mond TE, hogy érzed. Ez a fontos mert ez a te életed. Biztos egy ilyen emberre van szűkséged aki használ?

2015. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy.te vagy neki a tökéletes mert kifizetsz mindent tursz mindent és mindig megbocsatasz neki mind ki penzehes kis cafka
2015. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egoista p.csa, megváltozni nem fog. Gyereket ne csinálj neki.
2015. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azért nevez tökéletesnek, mert az ő szabályainak veted alá magát. Ahogy megjelenik ebben a dologban a te személyiséged és szabályaid egyből nem leszel tökéletes, sőt, kifejezetten bunkó leszel. Erre merek fogadni.

Amíg ő mondja meg merre hány méter kapsz simit, (és a barátnőitől is) ahogy nem, egyből megy a leb--ás.

Tudod mivel bánnak így? A kutyával. Ha a gazdi elégedett simi és cukorka, ha nem "rossz kutya fúj".

Próbáld csak ki :)

2015. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tökéletesnek mond. Mindenre meghívod, mindig kiszolgálod, babusgatod, megbocsátasz neki mindent... A másik meg, hogy 2,5 hónap alatt el se tudom képzelni, hogy min lehet összeveszni. Azon kívül persze, hogy nem foglalkozik veled, nem viszonozza a törődét.


Ahogy olvastam, nekem az ugrott be, hogy ő csak mondja ezeket a fellengős így szeretlek, úgy szeretlek dolgokat, de hiába a szavak, ha tettekkel nem bizonyítja. Úgy hiteltelen és nem ér semmit az egész. Elég egyértelműen csak kihasznál, és mivel te ezt jó balek módjára hagyod, sőt, még élvezed is (gondolom, hiszen felteszem nem említetted még neki), nyilván te leszel a tökéletes pasi. Igaza van Dowdnak, amint saját véleményed és akaratod lesz, máris nem leszel ennyire tökéletes.

2015. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!