Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik jobb csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pro skill hUn kérdése:

Szerintetek melyik jobb csaj : - amelyik szexi cuki kicsit csendes -vagy szexi jo nagy a keble, vagány Én birom a cuki csajokat de a vagányak vonzobbak. Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 15:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
En szemely szerint jobban szeretem a cukikat😄
2015. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja en is birom mer aranyos és jo vele beszelgetni

De a másik meg olyan brutal szexi

Ezer nem tom h meik legyen...

2015. ápr. 13. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha egyes lányok jellemzése neked annyiban kimerül, hogy csendes, vagy nagy a csöcse és ezeket tartod legfontosabb tulajdonságuknak, akkor neked guminőt ajánlanék...
2015. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egy ido utan az aranyosabb is olyan szexi kesz hogy nem hiszel majd a szemednek tapadztalatbol tudom a mostani baratnom is az volt az elejen most meg elegge nezek neha
2015. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
+altalaban ezek perverzek is ami jo dolog egy lanyban
2015. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En kedvelem a csndes ciki lányokat :* <3 szerintem szeretni valobbak es erzekibbek mint valami szex modell izé...
2015. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oké... értem :) koszonom a valaszokat

Én is jobban szeretem s cukikat csak a "szexibb" beprobalkozott mar nalam es most is akar és én allig birok neki ellenálni....

Nem az h perverz vok csak vadulok a jo csajokra

2015. ápr. 13. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak mielőtt összejönnél, mutasd meg neki ezt a kérdést, hadd pofozzon fel.
2015. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy melyik a jobb. Mindkettő lehet aranyos, jó fej stb és mindkettő lehet bunkó ( még akkor is, ha most cukinak látod). A kérdés te mit akarsz? Azt írod a vagány annyira szexi, hogy beindulsz rá. Rögtön érzéki, szex kapcsolatot vagy az érzelmek is számítanak. Ha számítanak, azokra hallgass! Meg a megérzéseidre. Baromi nagyot lehet mellélőni!
2015. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én az aranyos,cuki, mosolygós, vicces csajokat szeretem jobban.

De amit te leírtál az se rossz:)

2015. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!