Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes valakivel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valakivel kapcsolatban maradni közösségi oldalon ha élőbe nem kér belőled? Hónapok óta nem találkoztam az volt csajommal, ő nem tesz értem semmit már. Ti tartanátok az exetekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 16:34
 1/8 ájszíjú ***** válasza:
az exemmel miért kéne foglalkozzak? nem értem
2015. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltek szerintem mindegy hogy az ismerőseid között hagyod vagy törlöd
2015. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod, ne írogass neki. Exek soha nem lesznek jóban.
2015. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy kutyám, úgy hívták , hogy Cukorfalat, szegény Cukorfalatomat elvitte egy járvány, de ő szuperkutya volt, mindig megértett, tudta mikor mire vágyom mikor kell sört vagy cigit vagy kaját hoznia, azóta inkább nincs kutyám.
2015. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es szomorú a történeted de szerintem kissé el tévedtél :)
2015. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én exekkel úgy általában nem tartom a kapcsolatot. Meg azért, az is érdekelne, hogy volt barátnődként mégis, mit kellene érted tennie? De úgy általában nincsenek olyan ismerőseim közösségi oldalakon, akikkel egyszer találkoztam, és azóta sem, vagy olyanok, akikkel soha nem lesz a jövőben semmi kapcsolatom, semmilyen formában. Minek? Érdekelni nem érdekelnek, én sem őket (gondolom), boldogabb így az élet.
2015. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő irogatott nekem mindenről beszàmolt ,képeket küldözgetett magàról de talàlkàt meg soha nem kezdeményezett! Engem speciel zavart hogy nem akar talizni mondom akkor felesleges is facebookon beszélni! Àllandóan manipulàlt hogy öröm velem beszélgetni,meg szarok rà,megértette hogy nem kérek belőle,mert làtta hogy nem foglalkozom màr vele úgy! Nem nagyon tudok màr ezekkel mit kezdeni nem vagyok úgy kivàncsi màr vele mi van,letiltottam nem tetszett neki! Egyszer ha nem akarta újrakezdeni mit beszélgessek vele?
2015. ápr. 13. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Te még újra kezdted volna, de ő nem. Nyilván ezzel tisztában van, de azért még húzta az agyadat a neten, vagy tényleg annyi kis esze van, hogy azt hitte, hogy beéred haverkodással.

Szerintem jól tetted, jogos. Te sem áltatod magad tovább, nem futsz bele a képeibe, ő meg túl fogja élni.

2015. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!