Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk. A volt barátommal nem tartottam a kapcsolatot, de találkoztam vele egy buliban és dumáltunk (tudom nem mentség de sokat ittam) majd ott aludtam náluk, még reggel is sokat beszélgettünk, csókon kívül nem történt más. Teljesen bezavart, azt hittem már nem szeretem, hanem a mostani barátomat, de azóta rá gondolok, de ő eléggé "rossz fiú" ellenben a mostani barátommal, ő maga a főnyeremény és tudom undorító dolog de azért nem mondanám el neki mert ő megad nekem mindent, de bűntudatom van... nem tudom mit csináljak 18/L
2015. ápr. 13. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Mondd el és tisztázzátok. Inkább tőled tudja meg mint valaki mástól, meglátod, így még lehet megbocsát, ha valóban nem történt más csókon és együtt alváson kivül. Ne feledd az őszinteséget értékelik egy pár kapcsolatban!


19/L

2015. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Mond el neki , legyél vele őszinte bármennyire is fájni fog neki.
2015. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Mond el mert ha nem toled tudja meg nagy pofonokat kapnal a helyemben..
2015. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ő akart mást is de nem hagytam ... annyi a baj hogy a barátom nagyon érzékeny (bár persze ki ne lenne az ? ) az ilyesmire mert a volt barátnője is megcsalta

.

2015. ápr. 13. 17:43
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Semmit,fogadd el,hogy egy büdös qurva vagy!
2015. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És pont ezért legyél legalább te tisztességes és mondd el, ne akadékoskodj, hogy mennyire érzékeny rá vagy sem MInél tovább húzod annál rosszabb. Neked bűntudatod lesz, ő meg ha meg tudja, soha nem fogja elhinni, hogy csak csókolóztatok.
2015. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. Joga van tudni és megérdemlem a következményeket! nem is tudom miért fordult meg a fejemben ilyesmi, hogy eltitkolom...
2015. ápr. 13. 17:49
 8/22 datass ***** válasza:
66%

Én nem szeretnék ítélkezni feledted de szerintem ez nagyon gerinctelen és undorító dolog volt tőled.


Találkozol vele egy buliban és még át is mész hozzá aludni... u serious?


Ha a barátod maga a főnyeremény te biztos nem vagy a számára...


szerencsétlen flótás.

2015. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azért büdös k.... nem vagyok, mindenki hibázhat, nagyon bánom már.
2015. ápr. 13. 17:55
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Elmondom neki amint találkozom vele, jobbat érdemel.
2015. ápr. 13. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!