Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlzottan anyáskodó lennék és egyszer ez fogja a kapcsolatom végét jelenteni?

Figyelt kérdés

A barátommal imádjuk egymást, ő mindenben ki akar szolgálni, és elkényesztetni, amit én nem hagyok, meg ha van valami baja akkor szinte ráparancsolok, hogy nehogy már az én bajommal törődjön ha egyszer megvan neki a sajátja is. Meg ha pl beteg akkor betakargatom, viszek neki az ágyba meleg teát, gyümölcsöt. pl. ha lemegyünk sétálni, mindig rászólok hogy öltözzön fel rendesen mert rossz nézni hogy minusz fokokba is simán mászkál pulcsiba, csak azért mert süt a nap akkor nem lehet olyan rossz idő. Na és a múltkor kiabált velem először a kapcsolatunk alatt. Eltört a lába és én nem hagytam hogy felkeljen mert pihentetni kell, de ő minden áron hősködni akart, mert hogy ő meg tudja csinálni, én viszont továbbra sem hagytam és szó szerint leordította a fejem, ami nekem nagyon rosszul esett. Azt mondta hagyjam már ezt az anyáskodást. De én csak jót akarok, és valakinek muszáj vigyázni rá ha egyszer már ő nem tud saját magára.

Szerintetek?

22/L


2015. ápr. 13. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
milyen kis helyes lehetsz... Nekem is ilyen nő kellene amikor pisilek... az orvosom mondta hogy nem emelhetek nehezet... :D
2015. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy el tőrt a lába , még nem nyomorék. Ismerek egy mozgás sérült embert , segítséget kicsit sem vár el , mindig azt mondja nem vagyok nyomorék... Kicsit talán vissza kéne venned...
2015. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normalis kerdezo....Hogy akik szeretik egymat,azok vigyaznak is egymasra.
2015. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, jó dolog ha törődsz a másikkal de senki nem akar egy plusz szülőt magának szerintem.
2015. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
álmaim nője vagy ! :)
2015. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet túlzás mindenben kiszolgálni, de amikor el van törve a lába, kimegyek öt percre és arra érek vissza hogy ő át akarja rendezni a szobámat mert még múltkor megígérte és félig a földön kúszva próbálja meg tolni a szekrénysort mert ugye menni nem tud az már durva. és szerintem alap hogy ezért én is kiakadok, és ezek után meg se engedem hogy felkeljen.
2015. ápr. 13. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az eset már az utolsó csepp volt a pohárban, eddig is idegesítette az anyáskodásod, csak most jött ki rajta, mikor amúgy is egy csomó nyűgje-baja volt.

Nekem volt begipszelve a lábam és tudom, hogy milyen rossz hosszú ideig csak feküdni. Én is felkeltem kicsit, ahogy tudtam.

De megértem, hogy nem akartad, hogy feleslegesen kockáztasson, igazad is volt, ne akkor álljon neki szobát rendezni.

Az viszont tényleg baromi idegesítő lehet, hogy rászólsz, hogy öltözzön fel rendesen, mintha a nagymamája volnál.

Ráadásul hogy leminősíted, hogy nem tud magára vigyázni, az még ezen is túltesz.

A férfiak általában szeretik a gondoskodó nőket, de te kisbabát akarsz csinálni egy felnőtt férfiből, ne csodálkozz, hogy nem bírja.


Fordítva meg nem engeded, ő nem kényeztethet el, nem szolgálhat ki, nem törődhet a bajaiddal.


Ti nem barát és barátnő vagytok, hanem anyuka és a pici fia, legalábbis te ezt a felállást próbálod kikényszeríteni.

2015. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!