Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek egy ilyen összetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen összetett helyzetben?

Figyelt kérdés
Èn 37 èves vagyok. Van egy kislànyom, akit kèt ève az új pàrommal nevelek, aki 40 èves. Èn szeretnèk testvèrt a lányomnak, ő nem. De azt mondta, ha nagyon akarok, csinàl gyereket, de őt hagyjam vele bèkèn, nem fog foglalkozni vele, nem èrdekli ès a gyerek ugyis tönkreteszi az èletünket. Èn eddig szerettem.ezt az embert, de emiatt, hogy mellette le kell mondanom a màsodik gyerekről, szinte megutàltam. Most mondjak le a gyerekről, hogy ne legyen vita vagy 37 èvesen borítanom.kène ès talàljak màst, aki akar? Ez nem.olyan könnyű... Ès a kislànyom.màr megszokta, hogy hàrman vagyunk, most legyünk megint csak ketten a lakàsban? Mire megszokott egy helyzetet, rúgjam fel.neki? Az A verzió is rossz, meg a B is. Ès lehet, hogy nem is talàlok senkit, aki örülne egy kisbabànak, akivel vègre egy csalàd lehetnènk. Èn màr begolyózok... Ès lehet, hogy túl idős isvagyok màr szülni...
2015. ápr. 14. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek az embernek gyereket ne szülj!

Ha váltasz és dobod a pasit (amit persze megérdemelne) és másikat keresel, kérdés mikorra találsz? Aztán még ott is el kell telnie egy kis időnek mikorra a gyerek kérdés szóba karülhet. Hány éves leszel akkor? Hmmmm... Nem könnyű eset!

Az nem tudom a kislányod mennyi idős, de szerintem meg lehet vele is beszélni sokmindent! A leírtakból nekem az következik, ha a pasid saját gyereket nem akar, és ahogy erről vélekedik, akkor a Te kislányodhoz sem állhat valami nagy lelkesedéssel!?

Nem tudom mekkora veszteség érhetni a lányodat, ha ismét ketten maradnátok!

Én szerintem ezen elgondolkoznék erősen!

2015. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából azt nem értem, hogy miért erőlteted a gyerek témát, ha már van? Nem hiszem, hogy ettől lesztek X %-al boldogabbak... ha amúgy minden más jól működik, akkor meg pláne. Én megértem a férfi álláspontját. Egy gyerek, kifejezetten a mai világban egy brutálisan nagy felelősség. Már így is van egy lányod, arról is gondoskodni kell és akkor jönne még egy...

Inkább ezt gondolnám át. Picit próbáld az Ő szemszögéből is átvizsgálni a helyzetet, mielőtt hamar döntesz...

2015. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megértem a barátod viselkedését is, mert tényleg nagy felelősség egy gyerek, bár ha csak 1 gyerek van, akkor nem lehet olyan nagy anyagi költség, ha szülsz még egyet. A probléma azzal van, hogy hogy mondhat ilyet egy 40 éves ember( de akár hány éves is, mindegy ) , hogy nem fog vele foglalkozni, és a gyerek úgyis tönkre teszi az életeteket? Én csalódnék benne, bármennyire szeretném és lehet gondolkoznék azon, hogy elhagynám. Mert ha erre a válaszra nem számítottál tőle, akkor nem is ismered őt igazán. Ilyen emberre meg a saját lányodat ne bízd rá!!!! Nem hogy a közös gyereketeket!!
2015. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!