Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy ilyen kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
3hete randizgatunk, ő 35 én 24, aranyos cuki, ha segítséget kérek tőle gondolkodás nélkül segít.. de ma volt egy nagyon csúnya veszekedésünk és elgondolkodtam.. az egész azzal indult hogy úgy volt szombaton nálam alszik de lemondta mert kollégának volt búcsúest, amire csak annyit mondtam hogy érezze jól magát. aztán tegnap mondtam neki hogy pénteken lesz BSW és nyertem rá jegyet ugyhogy nem tudunk talizni mert megyek(ő este 10ig dolgik) és hogy ne legyen félreértés mondtam h ha jól láttam FBon akkor exem is ott lesz. Őt(párom) nem hívtam mert egyrészt tudom h nem szereti az ilyen zenét, meg am is melozik szombaton is, és tgnap még nem is mondott rá semmit. aztán ma borult a bili.. totál kiakadt mert hogy csüt óta nem volt köztünk semmi.. de én azt megmagyaráztam neki hogy miért.. meg hogy tgnap is hulla voltam(hozzáteszem államvizsgára készülök) és használhatatlan.. nekem meg rosszul esett és mondtam neki hogy ha ilyen rossz neki velem akkor hagyjuk egymást... erre elkezdett velem üvölteni hogy ja mer ott lesz ugyis exem buliba meg csomo "fasz" és hogy az nekem majd milyen jó lesz... nagyon megbántott mert nem adtam neki erre okot.. utána jött a sajnálom..de ez így akkor sem oké szerintem.. ma melo után találkozunk megbeszélni a dolgokat de én már nem tudom mit mondjak neki...
2015. ápr. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó.

Na ...

Közelítsük meg a másik oldalról.

Béla (legyen ő a pasid) nyer egy jegyet X koncertre. Neked nem szól, hogy mennél-e (ja úgyis melózol, tuti nincs szabi meg semmi...), és mondja, hogy ott lesz az exe is.

Neked sem esne jól.

Azt kellett volna tenned, hogy megkérdezed a Bélát, hogy nem lenne-e kedve elmenni veled a koncertre, nem tudná-e megoldani. Az exről meg hallgatni.

Pasiknak nem nyomjuk az "ex ott lesz" témát! És akkor is el kell hívni, ha 100%, h nem tud menni.

Jövője persze, hogy lehet. Csak össze kell rázódnotok, meg kell ismernetek egymást. Még csak 3 hetes a kapcsolat, nagyon-nagyon friss. Még nem tudjátok, mi esik rosszul a másiknak, min akad ki.

Szerintem ha taliztok, kérdezd meg, nem menne-e el veled. Meg szervezzetek vmi közös progit!

2015. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igaziból igazad van lehet hiba volt.. de ez a közös progi.. 3hete nyaggatom vele.. de melo miatt folyamat fáradt.. én meg már unom folyton nyaggatni...
2015. ápr. 14. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha három hét után unod nyaggatni, mi lesz három hónap, neadjisten három év múlva?

Ő sem lesz mindig fáradt, te sem készülsz mindig vizsgára. Közös program lehet pihizős, bújós is, ami nem fáraszt. :)

2015. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki kellett volna hagynod a megjegyzést, hogy az exed is ott lesz, mert ezzel azt sugallod, hogy ez neked egy fontos tényező. Pont ezzel generáltad a félreértést, amit el szerettél volna kerülni.


A többiben viszont neked adok igazat: ő elmehet szórakozni, mikor veled lenne programja, de te nem mehetsz el úgy, hogy őt csak azért nem viszed, mert amúgy sem tudna menni? Ez így nem fair.


Lehet, hogy ezt csak az hozta ki belőle, hogy elhanyagolva érzi magát, de könyörgöm, 3 hete randiztok és ő már üvöltözik veled?

Mi lesz később?

2015. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!