Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom félni? Megcsalhatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni? Megcsalhatta az exét, engem is megfog? Vagy csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve járunk.

Ő lassan betölti a 30at, én 23vagyok.


Alapból nagyon féltékeny vagyok az exeire és a múltjára, bár egyik exével sem beszél és sosem adott okot a féltékenykedésre, sosem hazudott,sosem kaptam rajta semmin.


De sokszor ha unatkozam nézelődök facebookon, és van egy régi csaj haverja.

AZt saját maga mesélte el, hogy anno ezzel a csajjal bejöttek egymásnak, DE sosem volt köztük semmi, egy csók sem és sosem csalt meg senkit a párom sem ezzel a havercsajjal,sem senkivel.


Mesélte, hogy amikor még az exével járt(az a nő akivel előttem járt együtt voltak amugy 3évig) akkor ezt a havercsajt elkisérte autót venni kettesben,de nem történt köztük semmi, és ezt az akkori barátnője is tudta és megértette.


De ma találtam a nézelődésem közben facen egy képet ezzel a havercsajjal, ami 2011 nyarán készült, és a havercsaj pózol rajta apárom (UGYE AKKOR MÉG NEM ISMERT ENGEM :) )ott áll mögötte.

Ebben az a fura, hogy az előttem lévő barátnőjével akkor már réges rég együtt voltak...és mégis ezzel a havercsajjal bulizgatott, persze ha nyilvános a kép közösségi oldalon nyilván tudott róla a párom exnője is, de nekem ez fura...


Meg a havercsaj szintén 2011ben feltett egy (valami magazinos ágyreklám képet) amin fekszik egy férfi és egy nő és ezt írta a havercsaj a kép alá "Hmmm...dejjóóó lenne itt aludni egy bizonyos valakivel"-ezt a párom belájkolta...ugye ekkor is már együtt volt a párom az akkori barátnőjével.


Nekem ez kicsit rossz.

Vagyis félek, hogy mégiscsak megcsalta a párom az előttem lévő párját ezzel a havercsajjal, bár a párom elmondűsa szerint SOSEM VOLT KÖZTÜK SEMMI A NŐVEL ÉS EZT A NŐTŐL IS MEGKÉRDEZHETEM.


Amugy nem igazán beszél a csajjal, meg a nőnek is pasija van.... meg én elmondtam a páromnak,hogy engem zavarna ha találkozgatna vele.

Azt mondta ezt TISZTELETBEN tartja, bízhatok benne.


De félek...tökre rossz a kedvem :(

Tuti nincs semmi gáz...mivel -tudom csúnya dolog-de olykor belenézek a telójába...és semmi....a nőnek még csak híre hamva sincsen.


Szerintem tényleg nem beszélnek.


De rettegek,hogy mivan ha az előző nőjét megcsalta...akkor engem is megfog :(

És ha a havercsaj szakít a pasijával...és rámászik a pasimra?? :'(


2015. ápr. 14. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:

többször elmondtam a páromnak, hogy konkurenciának érzem a nőt...és félek..

azt mondta majd nyáron találkozok vele ha úgy adja a helyzet és meglátom, hogy nincs mitől félnem.

AZt mondja igen régen tetszettek egymásnak.

erre mondtam hogy "aha,ha látnád tuti csorogna rá a nyálad"

erre ő "édesem, hagyjál már. Ha nem lennél Te nekem akkor sem járnék vele. Most hogy TE vagy nekem, mégjobban nem kéne"


De annyira félek.

főleg,hogy most láttam hogy mikor a nővel bulizott (vagy társasággal vagy nemtudom...) akkor már együtt volt az akkori nőjével... ez fura... oké lehet ez az akkori csaját nem zavarta vagy nemtudom...de na...értitek

2015. ápr. 14. 17:02
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem nem tudom jó vagy rossz hogy nem jártak,


1)jó,mert agy sosem volt köztük semmi

2) ha azt nézem mégis rossz,mert lehet a páromat vonzza a nő,pont azért mert sosem d*ghatta meg???



Totálisan felidegesítettem magam.


Eddig sok balhénk volt pont emiatt a nő miatt, mert én kombináltam a fejemben dolgokat és vádoltam a páromat.

Erre Ő felhúzta magát, hogy legyke szíves bízni benne, mert ő ezt az ok nélküli hisztit és vádaskodást nem fogja bírni.

1hónapja nem volt semmi bajom.


És most hogy láttam ezta képet, és rájöttem hogy akkor már együtt volt az akkori barátnőjével, totál féltékeny lettem MEGINT.


SZÍVEM SZERINT ESTE MEGKÉRDEZNÉM A PÁROMAT, HOGY HA AKKOR VOLT BARÁTNŐJE, AKKOR MIÉRT BULIZOTT A CSAJJAL, DE EBBŐL ÓRIÁSI BOTRÁNY LENNE

1)mert kutakodok

2)mert nem bízok benne


De olyan feszült vagyok, hogy muszáj volt ezt leírnom.


Nem tudom senkivel sem megbeszélni, nemtudok lehiggadni

2015. ápr. 14. 17:12
 3/3 anonim válasza:

Felét olvastam csak el, de paranoiás vagy. Megcsaltak már téged? Talán ezért. Vagy mert nem bízol a párodban valami miatt...ha nincs rá okod, akkor felesleges.

Ha nincs meg a bizalom, akkor nem igazán érdemes együtt maradni..

2015. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!