Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki akinek volt/van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek volt/van olasz barátja/párja?

Figyelt kérdés

Mennyivel másabbak mentalitásban, felfogásban stb??

Előre is köszi a válaszokat!



2015. ápr. 14. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt nagyon igényesek és mindenre odafigyelnek mi tetszik neked..
2015. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a hétköznapokban például ez hogyan nyilvánul meg?
2015. ápr. 14. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, hogy az első válaszolónak hol és mikor és hogy volt olasz párja.


Nekem a férjem olasz és Oo-ban élek.

Az a meglátásom, hogy rettenetesen nagyok a mentalitásbeli különbségek. Nekem egy szenvedés volt megszokni és még most is nagyon sokszor idegesít.


Nem a férjemről beszélek, illetve nemcsak róla.


Ami egy nyaralás vagy rövidebb időszakig való itt élés esetén szimpatikus - lazaság, jókedv, stb. -, az amikor itt élsz elkezd idegesítővé válni.


A lazaság megbízhatatlanság (legalábbis magyar szemmel), a jókedv tudatlanság, felszínesség lesz.


Az pedig, hogy egy olasz férfi milyen egy magyar (külföldi) nővel, az magától az embertől függ. Látok olyanokat, akik azért választanak külföldi feleséget, hogy uralkodhassanak felette, de vannak teljesen papucs pasik is. És a legtöbb normális.

Amire nagyon érdemes odafigyelni, az az, hogy milyen a férfi anyjához fűződő viszonya, mert itt a kapcsolatok, házasságok nagy részébe (gyereknevelés, főzés, öltözködés, viselkedés) jelentősen beleszól a férj anyja, aki legtöbbször a közelben vagy épp a kisfiával lakik. Ez egy magyar nőnek teljesen elviselhetetlen.

2015. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!