Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy átengedjék/átm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy átengedjék/átmehessek a barátomhoz?

Figyelt kérdés
17 és fél éves vagyok,a barátom pár hónappal idősebb.Lassan 2éve leszünk együtt.Egyikünk sem bulizik nem dohányzunk nem járunk el éjszakánként sehova (engem valószínű nem is engednének de ezzel nincs is baj)Szerintem minden szülő ilyen társat kíván a gyerekének mert egyikünk sem tereli rossz irányba a másikat,sőt inkább az ellenkezője.Elég sok hasonlókorú cserélgeti a párját hétvégente.Mi 1évig nem feküdtünk le és egymáshoz sem nagyon mentünk, hozzánk ha nem voltak itthon a szüleim(magyarázhattam volna hogy bízhatnak bennem nem lesz semmi..)De mostmár úgyérzem ez kicsit túlzás.Tanulok,sportolok,vallástgyakorlok teszem a dolgom ahogy elvárható de egyszerűen ebben a témában nem jutunk előre.Nem lehet velük beszélni.Én értem hogy a vallás meg régen más volt meg féltenek,de jó lenne ha kicsit engedékenyebbek lennének.kezdésnek minden második hétvégén együtt lehetnénk(suliban találkozunk).Úgyérzem ha 18lennék sem változna semmi mert amikor a nővérem 22 volt még akkor is számonkérték tőle hova megy délután.A beszélgetések haszontalanok mert nem veszik komolyan a problémám.
2015. ápr. 14. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit nrm adnakl meg azt ki kell vivnod. Ez maskepp nem megy. De a harcot tisztelettel vivd meg, peldamutatassal.
2015. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már egy jóideje vívok eredménytelenül.Igazából apukám a munkájából kifolyólag is az az ember akinek mindenre van válasza,határozott és 1cm-et nem enged az elképzeléséből.De ismerik a barátom és szimpatikus is nekik szóval ahogy mondta "ez nem ellene irányul".
2015. ápr. 14. 18:10
 3/4 anonim válasza:
Hazudj nekik..nem szép dolog ez tény, de most vagy fiatal.
2015. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, ne hazudj nekik.

De mondd meg, hogy ez így nem normális, nem vagytok 14 évesek.

2015. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!