Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejött valaki mással egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejött valaki mással egy lány, akit szeretek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon hajtottam, nagyon próbálkoztam, és mégis a másikkal jött össze. És most kedvem lenne megölni a másik srácot a puszta kezemmel kitépni a gerincét, vagy szimplán összeroppantani a koponyáját. Mit csináljak? Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. ápr. 14. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis az a másik fiú mit tehet arról, hogy a csaj őt választotta? Inkább a kis pi.csára legyél mérges...
2015. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:
Fogadd el a veszteséget, tanulj belőle, fejleszd magad (jelentősen jobb hely az energiáid levezetésére), és legközelebb jelentősen kevesebbet nyomulj, az unalmas, érdeklődését veszíti, túl egyszerű, nincs benned semmi kihívás... És még agresszív is vagy. Most jól döntött a lány, tegyél érte, hogy a következőnek Te legyél a jó döntés!
2015. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Lenyugszol és felejtesz. Ennyit lehet tenni.
2015. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha külön erölködnöd kell,hogy tetsz/bejöjj a lánynak mi értelme van?Ha nem magadat adod amikor megismered akkor később megjárod.Egyépként miért a másik srác "hibája", hogya lány nem téged választott?Mindenki aki megfelelőbb a lánynak mint te haljn meg,vagy mi?
2015. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne ölj meg senkit, nem érdemes egy buta liba miatt!

Az élet nem erről szól, válaszz mást!

2015. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(bocsi a helyesírási hibákért,új mobilom van és nem szoktam még meg az új billentyűzetet)
2015. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5." egy buta liba miatt!" mert a másikat választotta?? A kérdező nem agresszív?? Eltudom képzelni, Tudni kel szépen elválni, szakítani, nem embert ölni. brrr És ennek a pártján állsz!
2015. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. Valamilyen szinten igaz.

2. Kösz, de ezzel most nem sok mindent tudok kezdeni.

3. Ezt nem szeretném.

4.-6. Értem mit akarsz mondani. Magamat adtam, csak magamból jóval többet, mint az átlagnak, vagy akárki másnak.

5. Csak azt tudom, hogy most mit érzek, és nagyon nem tudok másra gondolni.

7. Szerintem, amit érzek, természetes.

2015. ápr. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!