Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam volt vagy túl reagáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt vagy túl reagáltam a dolgokat?

Figyelt kérdés
nyugodt gyerek vagyok de kevesen , tudnak fel idegesíteni de ilyen hirtelen haragú vagyok. Barátnőm nem ez a irányító típus , nem szabályozgat. Ma azonban ismét ki akadt azon , hogy beszélgettem lány ismerősökkel tökre általános dolgokról. Személy szerint nem követtem , evvel semmi rosszat nem csináltam. Önbizalom hiányos , önértékelési problémája vannak. Eddig semmi rosszat , nem szóltam erre hogy ezen ki akadt. De hogy ez miatt veszekedni , elegem lett az egészből. El mondtam neki nem vagyok papucs , akit szabályozgatnak. Ezt jobb lesz ha be fejezed , mert nem tűröm el többet erről hallani , sem veszekedni nem szeretnék. Mondtam neki , ehhez tartsd magad különben fejezzük be inkább. Akkor valahogy így akadt ki idézem " akkor mutassa meg ő a cicijét , feküdj le velük". Evvel ne tartson már engem valaki sakkban , lehet p*nája van de nem varázs pina van másnak lánynak is. Legjobban az idegesített fel , hogy nem először vesztünk ezen össze nem igaz hogy nem tud meg bízni bennem. Én sem mondom meg kivel beszélhet , kivel nem ...

2015. ápr. 14. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:D :D Ez nagyon cuki... "mutassa meg ő a cicijét... " és a durcás fej ahogy rázogatja a copfjait... :D


Amugy rengeteg az ellentmondás a szövegedben, nem lehetsz több 15 évesnél szóval ez az egész komoyltalan siránkozás... még fejlödi ka jellemed és papucs leszek ha tetszik ha nem, mert minden punci varázs punci... :D

2015. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Részben igazad van,de ha szereted a barátnődet akkor próbáld elfogadni,hogy önbizalom hiányos és féltékeny típus.

Ettől te nem leszel papucs,hogy ő féltékenykedik.Ez inkább ránézve kellemetlen.

2015. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj ez a helyesírás:S Na mindegy...Ha így állsz az egész kapcsolathoz hogy apró veszekedések miatt szakítani akarsz meg hogy "másnak is van pinája" akkor jobb is ha megszabadul tőled. Majd lesz olyan aki jobban értékeli.

De ha szereted (amit kétlek) akkor talán foglalkozz vele többet, dicsérd sokszor, kicsit növelj már az önbizalmán. És inkább örülj hogy féltékeny mert ez azt jelenti hogy szeret.

2 éves kapcsolat után is őrülten féltékenyek tudunk lenni a barátommal, azért mert szeretjük egymást és féltjük amink van.

2015. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, ez elég komoly probléma. Ha pedig szexszel zsarol, akkor nehogy úgy próbáld megoldani, hogy lefekszel mással. Simán várj, verd ki ha nagyon nem bírod ki, hidd el, egy idő után ő fog odavánszorogni, hogy legyen már valami. Ha pedig nem, akkor nagy a gyanúja, hogy megcsal és azért nem akarja, hogy másokkal beszélj, nehogy megtudj valamit. Semmit sem szabad kizárni. Mindenesetre beszéld meg vele.
2015. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen sokszor túlreagálom hirtelen haragú vagyok. De olyan hirtelen meg is nyugszom. Meg csalni ő engem? Ez vicces volt...olyat nem tenne , tudom mert ő nem olyan lány mint a többi.:) Szexel lehet fenyeget , de nem vonná meg ezt se tőlem se magától. Nem tudom hogy az én kedvemért vagy a vonzalom miatt , de soha sem fordult még ilyen elő. Szoktam dicsérni , de nem mindenben területen jártam sikerrel.
2015. ápr. 14. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

te el mondtad :D "nyugodt gyerek vagyok de kevesen , tudnak fel idegesíteni de ilyen hirtelen haragú vagyok" ennek mi értelme? nyugodt vagy, vagy hírtelen haragú?

fogyik lehettek a casajoddal együtt :D

2015. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok ritka az olyan ember aki , fel tud idegesíteni de ha fel is tud csak ilyen hirtelen. Így remélem jobb...
2015. ápr. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!