Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett tőle amit mondott. Fiúk ti mennyire foglalkoztok a barátnőtök alakjával? Szerintetek ne legyek megbántott emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom mondta,hogy sportos barátnőt szeretne, hozzá teszem,hogy mióta együtt vagyunk nem változott a súlyom. Azt mondta,hogyha elszáll a rózsaszín köd,akkor már az ember látja a mások hibáit. Hogy lehetne nekem jó alakom ha többet dolgoznék rajta.

Nem mindig van időm rá a fősuli mellett, intenzíven sportolnék én,ha csak az lenne a dolgom. S én pillanatig se "fikáztam" az ő kinézetét,nekem úgy is jó ő,ahogy van.



2015. ápr. 14. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan egy paraszt miatt akarsz változni?
2015. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Csak őszinte volt.
2015. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ej.

Az egy dolog, hogy tudat alatt azért elvárjuk a másiktól, hogy ha már van valakije, akkor ne hanyagolja el magát. Ez egy dolog. De nálad (ha jól gondolom), akkor ez messze nem történt meg. Ezek után nincs mit dirigálnia neked. Egy ember a barátnőjét ne csak a külsejéért szeresse.

Válaszold vissza neki, hogy akkor keressen olyat.

2015. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Egyértelműen csak kifogásnak használod a fősulit,lenne időd sportolni ha akarnál.Napi fél óra elég,annyi ideje mindenkinek van.
2015. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Tiszteletben kell tartani masok véleményét. Nem o tehet rola hogy milyen dolgok jonnek be neki. Csak oszinte volt. Bezzeg máskor meg aztmondjak hogy" jajj miert szakitott velem azthittem minden rendben..." Ezert kell sokat beszélgetni hogy kinek mi tetszik. Szoval tiszteletben kell tartani
2015. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem, bevallom, nagyon nincs az első helyen a sport.

Sőt egy tízes listába se férne bele.

Megértem, ha valakinek benne van, el is fogadom.


De azt is elvárom, hogy más elfogadja, hogy milyen vagyok, hogy azzal, hogy a párom lesz, nem fogok automatikusan lefogyni és átalakulni, sőt lehet hogy hízok, de az is lehet, hogy ő is hízik.

És hogy a mércém az én vagyok.


Úgy jött össze veled, hogy számodra kényelmes súlyon voltál.

Most hirtelen baja van ezzel, és ahelyett, hogy azt kérdezné, hogy mégis miért nem tetszik már nekem ez a lány, aki eddig tetszett és cseppet se változott, inkább arra akar rávenni, hogy ne szeresd úgy magad, ahogy vagy. Ő nem egy ígéretet vett, hanem az aktuális énedet. Azt se ígérted, hogy nem fogsz változni, de te nem is változtál. Ő viszont igen.

2015. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban nincsen semmi baj ha megmondja a véleményét, az őszinteség mindig is becsülendő. Három nagyon fontos dolgot azonban tisztázni kell sürgősen:

1. Ha valaki elmond egy ilyen dolgot a barátnőjének azzal nincsen semmi baj, viszont egyáltalán nem mindegy hogy mondja, sértően, vagy segítséget nyújtva. Minden embernek fontos a külső, lehet hogy tudja magáról hogy bizonyos idő után ez tönkre teheti nála a kapcsolatot.

2. Fontos azt is szétválasztani hogy ő téged akar sportos barátnőnek, vagy ő csak egy sportos barátnőt akar? Nem mindegy!

3. Fontos azt is tisztázni mennyire számít nála a külső? Ha nagyon akkor döntened kell! Hagyod elúszni, vagy teszel érte és sportosabb leszel?


Lehet hogy durva és nyers volt a válaszom, de az életben a szépítések nem sokat érnek, a nyers pucér kivülálló vélemények viszont igen, ha tudod őket kezelni. Ha ezekre a kérdésekre megadod magadnak a választ, akkor el tudod dönteni melyik irányba indulj el, minden esetre, soha ne azért változz hogy másoknak megfelelj, a személyiségedet mindig tartsd meg.

Sok sikert!

2015. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Álljunk már meg egy pillanatra! Úgy jöttetek össze, hogy te akkor is így néztél ki, mint ahogy most is kinézel. Felmerül a kérdés, hogy BENNE mi változott??? Úgy jött veled össze, hogy nem is tetszettél neki igazán, vagy közben "megváltozott" az ízlése, és ha igen miért? Oké, nem azt mondom, hogy az simán elfogadható dolog, hogy egy párkapcsolatban 20-30kg-ot magára kapkodjon az ember és elvárja, hogy a párja imádja rajta az újonnan szerzett, rengő hájtömeget, mert ezt azért valóban nem mindenki tolerálja. De nálad nincs ez a szitu, plusz gondolom a párod sem a Született feleségekből a kertész fiú, nyilván vannak hibái, így én a helyedben rákérdeznék arra, hogy ugyan mire ez a nagy mellény kisbarátom?!
2015. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
S elhagyna ezért? Mert akkor nem szeret most sem. Kimúlt a köd és ennyi? A szeretet smafu...
2015. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Napi fél óra elég"

... ahhoz, hogy kicsit megmozgasd magad, de a változáshoz semmi.


De itt a lényeg az, hogy ha valakinek nem tetszik az adott alak, ha zavarja, hogy valaki úgy néz ki, ahogy, akkor ne válasszon olyan alakú, olyan kinézetű embert.

Pofonegyszerű a képlet, nem?

2015. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!