Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Akik esetleg eljegyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Akik esetleg eljegyezték már egymást a párukkal, elmesélnétek hogyan történt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mi eljegyzésünk az egy éves évfordulónkon történt 2013 nyarán. Balatonfüreden nyaraltunk és egy étteremben egy vacsorával ünnepeltünk, majd átmentünk sétálni a Tagore sétányra, ahol épp a Balatonfüredi Borhetek voltak. Vettünk egy-egy pohár bort és leültünk egy padon kicsit közelebb a tóparthoz (és egyben távolabb a tömegtől). Már nem emlékszem konkrétan a beszélgetésünk minden szavára, de nagyvonalakban az alábbi párbeszéd hangzott el köztünk. Előljáróban annyit fűzök a történtekhez, hogy azon a randin, amikortól együtt vagyunk ő kérdezte meg, hogy megpróbálhatnánk-e a továbbiakban egy párként és erre én azt mondam, hogy “A válaszom határozott igen!”.

Én: - Tudod, ez az elmúlt év életem legszebb éve volt és egy kicsit sem bántam meg, hogy annó igent mondtam neked, sőt újra megettenném.

Párom: - Ezzel az igennel még várj egy pár percet…

Én: - Tessék???

(féltérdre ereszkedett)

Párom: - Tudod Kicsim, mondtam neked, hogy legközelebb, ha párkapcsolatba kezdek, akkor biztosra megyek és nem akarom elszúrni… nagyon szeretlek és nagyon boldog vagyok, hogy mellettem vagy.

(itt került elő a dobozka a gyűrűvel)

Ezért szeretném megkérdezni, hogy összekötnéd-e az életed velem?

Én: … A válaszom határozott IGEN!


Felhúztuk egymás ujjára a karikagyűrűket és azóta is hordjuk. Előbb-utóbb szeretnénk hivatalosan is bejegyeztetni, de egyenlőre még nincs időpont. :)


25f m

2015. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos volt ;) olyan jó volt olvasni! Kedves első sok boldogságot nektek!
2015. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük szépen! :)
2015. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg nagyon jó volt olvasni. Köszönöm hogy leírtad. Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek.
2015. ápr. 19. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!