Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérdezzem meg hogy járjunk-e? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel évek óta jóba vagyok, nekem mindigis bejött kicsikét, de ő barátként tekintett rám. Egy hónapja kb viszont találkoztunk akkor eléggè jóba lettünk, végis smároltunk, második vagy harmadik találkozásnál mondta, hogy már nem barátként tekint már rám és nagyon szeret. Azóta rendszeresen 2-3 naponta találkozunk, teljesen olyan màr mintha járnánk... Valamiért úgy érzem, hogy így jó vagyok neki, de nem szeretne kapcsolatot (nem tudom miből gondolom ezt)


Hogyan kérdezzek rá a kapcsolatunkra, hogy akkor most mégis mivan köztünk? Válaszokat előre is köszönöm..:) F16



2015. ápr. 14. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a mégis mi van köztünk kérdés is megfelelő, ha felteszed neki :)
2015. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!