Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan oldjam meg? Valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan oldjam meg? Valakinek van esetleg személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hétig nem láttuk egymást, mivel elutazott. Amikor távol volt, nem beszéltünk túl sokat érdemileg. Mióta hazajött, azóta sem volt egy délután sem, amit nyugisan együtt töltöttünk volna. Az, hogy beadandót kell írnia, az rendben van, megértem, (egyetemisták vagyunk)viszont valahogy mindig van valami amit el kell intéznie. Nem tudom, hogy mi van, mert mondja, hogy nagyon szeret és velem akar lenni, de ez összezavart. Most is mikor felajánlottam, hogy jöjjön át hozzám és itt fejezze be a beadandót azt mondta, hogy elterelném a figyelmét, pedig komolyan veszem az egyetemi dolgokat. Próbáltam vele beszélni, de csak arra jutottunk, hogy most dolga van. Tudnátok segíteni, tanácsot adni? Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, viszont nagyon hiányzott és szeretnék vele lenni.
2015. ápr. 14. 21:37
 1/5 To7ka ***** válasza:
Ha erre gondolsz, lehet tipikus viselkedés arra, hogy megismert valakit, és elkerüli inkább a beszélgetést vagy a találkozást. Vagy kicsit megszokta a magányt, "elszokott" Tőled, és tényleg beadandót ír. Ahogy érzed, beszéltesd, akkor írja le otthonról hogy mi a helyzet köztetek, vagy várd meg, hogy megírja végre és menj át Te hozzá, ne hagyd hogy kerüljön, mert csak a figyelmed viszi el és teljesen kikészít.
2015. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt buktad,pasid talált valami csajt és azzal találkozgat,sajnos el kell hajtani őt a levesbe...Ez van.Nemtudod összerakni a dolgokat?!
2015. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettes jól mondja!

Ezek üres kifogások,nem akar veled lenni!

2015. ápr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit hagyd, akkor mennyen addig, amit kell csinálja meg és kész. Ha tényleg van valakije, akkor keressni sem fog. Ha nincsen és csak idő kell neki akkor fog keresni. engedd szabadon és addig Te se engedd magadhoz közel.
2015. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most igyekszem segíteni neki a beadandókkal hogy minél hamarabb kész legyen. Lehet, hogy a megcsalás hangzik legvalószínűbbnek ilyen helyzetben, de nem csal meg, ez 100%. Egyébként sikerült elérnem hogy beszéljünk és úgy néz ki, hogy lassacskán rendeződnek a dolgok. :)
2015. ápr. 15. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!