Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, minek örülnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minek örülnétek? Kifejtés lent

Figyelt kérdés

Hello mindenki


Van egy lány akivel együtt vagyok, viszont minnél jobban megszeretném hódíttani a pici szívét. Nagyon oda vagyok a lányért. Reggelente szoktam neki írni pár szép sort. Mivel juthanék még közelebb hozzá, a szívéhez? Most kezdtünk el járni friss kapcsolat. Minden apróságnak, tippnek nagyon örülnék.


Nem szeretnék olyan válaszokat kapni h talaljam ki én meg stb.. Mivel arra vagyok kívancsi hogy ti csajok minek örülnétek.. Mi esne jól. Köszönöm a rendes válaszokat előre is.

22f a lány pedig 23 :)



2015. ápr. 14. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami apróbb ékszer amit magamon hordhatok, nem kell hogy drága legyen, a lényeg hogy szívből jöjjön :)
2015. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsit az még korai lenne.. Pár hete vagyunk együtt csak
2015. ápr. 14. 21:44
 3/11 anonim válasza:
Vegyél neki egy szál vörös rózsát annak biztos örülni fog ;)
2015. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor süti.
2015. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Süti, csoki, virág már volt.. Esetleg reggelre pár szép sor mikor felkel lássa hogy mindig rá gondolok?! Vagy hétvégi program ugyis itt a jó idő.. Ilyenekre gondolok
2015. ápr. 14. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló ötletét is megfontolhatnád, például egy medál a keresztneve első betűjével, nem nagy cucc sokféle dologból készítenek ilyesmit. Nem drága, nem elköteleződés mégis egy gesztus.


De a saját készítésű dolgok is nagyon aranyosak és talán annak még jobban tud örülni az ember. Húgom egyszer az aktuális barátjától kapott egy rózsát, amit a srác készített fémből. Jól néz ki és időtálló.

2015. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A medál se rossz ötlet mondjuk :)
2015. ápr. 14. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár lány vagyok de a barátom romantikus alkat, fordítva is működhet:


Én egy kis lapra írtam, hogy szeretem és ha nem alhat velem, akkor is legyen szép álma.

Meg egy szivecske.

Elraktam a párnája alá. Azóta őrizgeti. :D

2015. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én napközben szoktam SMS-eket kapni, hogy eszébe jutottam, szeret és hiányzok neki. Vagy ha tudja, hogy vizsgázom/zh-t írok, akkor előtte fél órával küldi, hogy szorít és menni fog.

Ilyenkor mindig egy rózsaszín pocsolyává olvadok el, pedig nem vagyok egy romantikus alkat.

20/L

2015. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék a viccnak is
2015. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!