Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg vagyok, de a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de a szüleim homofóbok, méghozzá nagyon. Van mit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egy 16 éves meleg srác vagyok.

Lassan 1 éve élek párkapcsolatban a barátommal, akit nagyon szeretek. A szüleim sosem értenék ezt meg. Olyan kijelentéseket tesznek, hogy: "Ha meleg lennél biztos kivágnálak itthonról" meg "Ha meleg lennél én biztos elköltöznék innen". Ugye itt nem csak azzal van gond, hogy el kéne mondjam nekik lassan, hanem tudom, mennyire elítélik a melegeket. Emiatt szerintem enyhe depresszióm van, reggelente úgy érzem, nincs miért felkelnem, hiszen tudom, hogy a szüleim szemében én egy undorító féreg vagyok, a mosolygás meg már ismeretlen számomra. Lassan kezdem én is elhinni, hogy jobb lenne, ha halott lennék :(

Tanács? :(


/Homofóbok, kételkedők és azok, akik szerint nekem kéne megváltozzak hetero-vá kérlek ne írjanak, csak aki tényleg tud segíteni, vagy volt ilyen helyzetben/


Egy elkeseredett fiú :(



#meleg/homofúb/szülő/elmondani #hogy meleg vagyok
2015. ápr. 14. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
En megertem hovy igy szulettel nem tehetsz rola de pl akik mennek a melegfelvonulasra azokat lelonem enis...
2015. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ennyire homofóbok akkor nincs mit tenni :/
2015. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 To7ka ***** válasza:
89%

Nem voltam ilyen helyzetben, de leszbikus barátom volt hasonló otthoni problémákkal, és más leszbikusról is mesélte, egész egyszerű megoldás, nem mondja el otthon. Semmi közük a magánéletedhez, a legkényelmesebb ha elfogadod magad, elfogadod hogy a szüleid ilyenek, nem tudod megváltoztatni, és élvezed az életed úgy ahogy számodra az örömet okoz!:) Picit ritkábban csinálod még pár évig, keményebben hajtasz jegyekkel, suli melletti munkával, és próbálsz minél hamarabb kikerülni. Majd ha megállsz a lábadon közlöd velük, de akkor történik ami történik, nem fog megviselni, mert erős és független vagy!

Mindenféleképp egy nagy adag erőt és kitartást!:) Neked ez a helyzet adódott, ezek a körülmények, ez a harc, győzd le, nézz vele szembe, élvezd! (haszontalan bevallani, Te tudod mit akarsz, legyél is boldog így!)

2015. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha a szüleidnek nem esett le ennyi idő után, akkor kialakult bennem egy nem túl hízelgő kép a családotokról. Már elnézést. Én elmondanám, de lévén nem ismerem a szüleidet, nem tudom, mit reagálnának. De előbb-utóbb úgyis megtudják.
2015. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg amíg már nem függsz tőlük és akkor eléjük állhatsz. Vagy ha úgy érzed hogy ez gátat szab a szabadságodnak akkor vágj bele és viseld a következményeket. Többet nem igazán tudsz csinálni, ha nem hajlandóak megbeszélni értelmes emberi módon.
2015. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok meleg.


Gondoltál már arra, hogy kolis legyél?

2015. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A melegfelvonulást én is messze elítélem. Kint senki nem mondaná meg rólunk, hogy melegek vagyunk. Normálisan öltözködünk, nem nyávogunk, stb. Csak szeretjük egymást. Ezt miért olyan nehéz elfogadni? :(
2015. ápr. 14. 21:53
 8/17 A kérdező kommentje:
Kolis /mivel még csak középsulis vagyok/ nem szeretnék lenni. Egyébként teljesen normális (sőt, szerintem a legtöbbeknél jobb) kapcsolatom van velük. Nagyon szeretem őket, és ők is figyelnek rám, 16 évesen még normális, hogy valakinek nem volt barátnője, de néha már kérdezgetnek. Jó a kapcsolatom velük, nem értem miért ilyen ebben a témában a felfogásuk :(
2015. ápr. 14. 21:56
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Nyilvánvaló kamuzás ez is. Nem hiszem el, hogy a szüleiddel normális kapcsolatod van, ha ennyire nem tud rólad semmit.
2015. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Ha lesz majd munkád, akkor kapd fel a vándorbotot.
2015. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!