Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz hogy a barátom ruhát akar nekem venni?

Figyelt kérdés

Nemsoká megyünk vásárolgatni és tuti megint azt lesz mint múltkor..neki voltunk nézelődni de közben engem kérdezgetett h kell e nekem valami?!

Én ezt valahogy kicsit gáznak tartom..mert vannak szüleim akik ruhát vegyenek nekem meg ilyenek..de lehet én fogom fel rosszul..

Szerintetek?

17L 21F


2015. ápr. 14. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ez téged zavar,nyugodtan mond meg neki :) biztos megérti.
2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én azt mondom, ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el.
2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Talán fogadd el?

Én fiú vagyok, de ha vesz valamit a b-nőm elfogadom.

Ha meg dolgozik tele van $, akkor nincs gond.

2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de mondd meg neki, ha zavar, hogy majd veszel magadnak ruhát.
2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 To7ka ***** válasza:

Ez szerintem is ijesztő, ismertem ilyen srácokat, illetve inkább a barátnőjüket, akik "megakarták venni" a lányt. Ez volt számukra normális (most nem mondom melyik kisebbségnek a gazdagabb rétegénél működik így a "párkeresés"), ezt tanulták, így élnek. Az, hogy Neked értékeket vesz, pénzt költ Rád, nála azt jelenti, hogy megtette a ráeső részt a kapcsolatban, ez az ő feladata, Te meg tartozol neki.


Nem azt mondom, hogy a Ti esetetekben is erről van szó, de ez létezik, ilyen srácok vannak, ez soha nem lesz számomra normális. Mond meg neki! Ne tartozz neki pénzzel, ne vegyen neked csak úgy semmi drágát, irányítsd a kapcsolatod, ha Neked ez kényelmetlen közöld!:)

2015. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer nadrágot akartam magamnak venni, barátom jött, segített kiválasztani azt, ami szerinte is jól áll, és még hozzá választott nekem felsőt is. Van ízlésem, de azért örülök, ha van valaki, aki megerősít abban, hogy jól áll. És mivel főleg neki akarok tetszeni, ő a legideálisabb jelölt erre. Végül megkaptam a nadrágot meg a felsőt is ajándékba, mert közel volt a szülinapom. Egyébként nem hagynám, hogy ilyen drága dolgokat vegyen. Főleg, hogy nem keres sokat. De ajándékként jobb is, hogy olyasmit kapok, ami tutira tetszik.

Szerintem egyáltalán nem gáz, de ha kellemetlen neked, akkor ezt mondd el neki, nem hiszem, hogy megsértődne.

Manapság úgyis sok az ilyen kérdés és válasz, hogy nők a pénzre mennek... hát itt az ellenpélda. Nem mindenki szeretné, hogy elhalmozzák.

2015. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Te meg tartozol neki" utolsó, annak mi értelme, hogy ráerőltetek valamit a másikra, hogy megveszem neki, utána meg elkérem az árát?
2015. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) <3

Nem is az a baj hogy zavar..oké ő dolgozik..meg minden..de én korainak tartom ezt hogy ő vegyen nekem jelenesetben ruhákat. Nem élünk együtt meg semmi..feleségül se akar még venni...xddd Szerintem meg bőven ráér akkor ha már majd együtt élünk v valami/ha fogunk/

Ui.: Nem hiszem h meg akarna e venni..nem olyannak ismerem.:)

2015. ápr. 14. 22:20
 9/12 anonim ***** válasza:
To7ka, nagy hülyeség, amit írsz, ez sokkal inkább egy gesztus, én még az unokatesómnak is szívesen vennék ruhát, ha valami megtetszik neki, nemhogy a babarátnőmnek.
2015. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem élem meg ilyen nagy jelképnek a ruhát. De ha téged ez zavar, tényleg mond meg neki, aztán téma letudva.
2015. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!