Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kozos kep facebookon? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozos kep facebookon? Miert mindig en rakjam ki?

Figyelt kérdés

Parommal sok kozos kepunk van.

Mindug O akar kozos fotokat. Es mondja higy tegyem fel oket facebookra,de jeloljem meg rajta hogy lassak az O ismerosei is.


En ezt nem ertem.

O miert n hajlando kitenni egyet sem?

Gondoltam arra,hogy cikinek erzi.


De nemhiszem,mert O akarja kirakni facere meg ugye keri hogy jeloljem meg hogy az ismerosei is lassak...



Oke nem ez a legnagyobb gondom...de ezt nem ertem


Neki nehezere esik?


Ma is mondta hogy en ugyis gep elott melozok,tegyem ki a hetvegi kozis kepeinket de jeloljem meg,hogy az o ismerosei is lassak.

Hat nem ertem... Oke O is melozik,de O meg okostelorol facezik,neki is megvannak a kepek. O miert nem tudja kitenni???


2015. ápr. 15. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Megmondom:

Te kiteszed a képeket bejelölöd hogy a te ismerőseid is lássák:


Akik "Csak" ismerősök mit látnak ebből?

Hogy Te rakod fel a képeket amin ő is ott szerepel mellette ami azt jelenti hogy elfogadod azt hogy az ö tulajdona vagy... illyetve hogy ő a Te tulajdonod és ezzel megerősíted az ő ismerőseit hogy a párod foglalt...

2015. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Villogni akar veled meg a kapcsolatotokkal, de nem akarja felvállalni, hogy fontos neki a magamutogatás, ezért téged használ.
2015. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:

Mert ilyen a féltékenység. Szerintem egy pasi mindig jobban akar tulajdonolni mint egy nő (mindig=általában), azt akarja, hogy minden pasi ismerősöd lássa, hogy milyen boldogok vagytok együtt, de neki jól esik a szabadság, nem érzi úgy, hogy bizonygatnia kéne, vagy nem zavarná, ha 1-1 lány ráírna fb-n ismerkedni. Ez szerintem elég tipikus, sok ilyet láttam.


Annyi igazság alapja van, hogy jelentősen több pasira jön rá az a mánia, hogy vadidegen nőkre írogatnak rá, vagy egyszer látták, lenyomozták a nevét, és egy pasit se érdekelt még soha, hogy van-e valakije a nőnek (soha=általában), attól még max egy közös estére szuper lesz..:)

2015. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsó, ezt most nem értem...


Amugy ugyanúgy belájkolja, meg ír alá hogy"De jó is volt az a nap♥" "Imádlak, Kincsem " stb.

Ezt végképp nem értem

2015. ápr. 15. 18:43
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó, a párom sosem csalt meg, ezt biztosan állíthatom! :)

És azt is tudom,hogy szeret!

Szóval olyasmi nincs a dologban, hogy más nők előtt akar "szabad" maradni :)

Mivel Ő kérte hogy tegyük hogy hogy kapcsolatban vagyunk egymással... :)


SZóval ez kizárva. :)

2015. ápr. 15. 18:44
 6/8 A kérdező kommentje:

Plusz az utolsóhoz még annyit, hogyha csajozni akarna eleve fel sem vállalna facebookon sem :)


Pont hogy Ő kéri, hogy tegyek ki képet és jelöljem meg.

És ha azt kéri, hogy jelöljem az azt jelenti,hogy AKARJA hogy az Ő ismeri is lássák, tehát NEM REJTEGET.

Plusz még írogat is alá,hogy imád stb....

2015. ápr. 15. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert lusta feltölteni és bejelölgetni! Ennyi, nincs benne semmi misztikum...
2015. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen... Ez nekem ia megfordult a fejemben :D

Gondolom a ferfiak nem annyira foglalkoznak az ilyesmikkel

2015. ápr. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!