Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny a lány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny a lány, ha szerinte "gáz pasi" vagyok?

Figyelt kérdés
Elég sokszor szépen leírt engem egy irritáló, zavaró fickónak, akit ki nem állhat, mindig felidegesítem, zavarom. Aztán mostanában elég jóban lettem az egyik... Hát nem mondanám, hogy barátnőjével, inkább haverjával. És úgy ki szokott akadni, hogy csak nézem, mik történnek. Még meg is sértődött, ahogy néztem. Érti ezt valaki?
2015. ápr. 15. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg itt inkább arról van szó, hogy azt a figyelmet irigyli, amit ez az ismerőse tőled kap. A legtöbb lány úgy működik, hogy még a számukra nem túl szimpatikus vagy furcsa emberek részéről is élvezik, ha foglalkoznak velük, függetlenül attól, hogy lepattintották az illetőt. Ne törődj vele, had főjön csak a saját mérgében :)
2015. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki nagyon is, csak kínosnak tartana, ezért rázott le folyton, most meg látja, hogy a barátnőjével jól állnak a dolgaid.
2015. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!