Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak meg a baratnomnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak meg a baratnomnek?

Figyelt kérdés
Lany vagyok, 14 eves. Van baratom. A legjobb baratnom viszont soha nem engedi meg hogy csokolozzunk. Egyszeruen mindig odakerul hozzank valahogy amikor arra kerulne a sor hogy megcsokol. Es nem engedi. Azt mondja nem fogom az elso csokom egy ilyen sracra pazarolni. Egyszeruen nem tudok mar neki mit mondani..Mondtam neki hogy nem az o dolga, en eletem es vegulis ez csak egy csok. En sem mondom meg neki mit csinaljon, akkor o se nekem. Kicsit elegem van mar belole, nem tud lekopni. :D
2015. ápr. 15. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ez tenyleg nagyon gaz:D. Biztos szomoru, hogy neki nincs kivel csokoloznia:(
2015. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De honnan tudja a barátnőd, hogy hol vagytok? Úgy kell találkozni, hogy nem mondjátok el neki, hova mentek! Semmi köze ahhoz, hogy te mit csinálsz, és az hogy ilyen szintű dolgaidban nem enged dönteni, hanem közbeszól és belezavar, konkrétan zaklat titeket, nem normális... Én nem nevezném legjobb barátnőnek az ilyet.

Amúgy ha gondolod, beégetheted, legközelebb ha szóba jön a dolog, reagáld neki azt, hogy "mi van, féltékeny vagy, azt szeretnéd, hogy veled csókolózzak először? Bocs, de én nem vagyok leszbi, szállj le a kapcsolatomról..."

2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy "barátnő" az ilyen? Legközelebb mi lesz? Pettingeltek a sráccal ő meg ott áll az ágy mellett és lerántja rólad a barátodat, mert hogy nem fogod egy ilyen srácra pazarolni a szüzességed? :D K**va gáz a csaj, szerintem koptasd le a fenébe, én az ilyen lányok miatt szívtam rengeteget a lányok terén.
2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!