Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan távolíthatom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan távolíthatom el a lányt mellőle, úgy hogy nekem ne legyen belőle bajom és újra együtt lehessünk?

Figyelt kérdés
Az exem aki nem az a tipikus ex hogy utáljuk egymást, sőt kifejezettem jóban vagyunk bevallotta hogy még érez irántam, de közben szíveket küld egy másik lánynak, állítólag csak viccből.Erről a lányról tudni kell hogy minden fiú csak egy kaland neki, szórakozik egy kicsit majd megy a következőre, mindezzel azoknak a lelkébe tiporva akik szeretik az áldozatát.

#lány #ex #vajon ki iránt érez
2015. ápr. 15. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
"szíveket küld neki".. jajj istenem, de aranyos :D
2015. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerezd vissza, tudod te hogy kell!!Hajra bebi, nehogy mar a r*b*nc* legyen
2015. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Álljunk meg egy szóra: "Erről a lányról tudni kell hogy minden fiú csak egy kaland neki" Ezt a fiú is tudja? Lehet hogy ez kell neki! Erre kell a csaj!
2015. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudja, mert más fiúval is csinálta már.
2015. ápr. 15. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:

50 ezerért megölöm neked.Elásom valahová és többé nem lesz gond vele.

Üdv

Szergej Vlagyimirov Rusenko

bérgyilkos

2015. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:DD
2015. ápr. 16. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!