Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szerelmes vagyok egyik osztálytársamba és mikor a közelében vagyok és szeretnék neki valami kedveset mondani mindig lefagyok és képtelen vagyok megmukkanni

Figyelt kérdés
nagyon szeretem őt de egyszerűen semmit nem tudok ilyenkor mert teljesen kikapcsolok. :(
2015. ápr. 15. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

velem is ez volt...

ott állok lélegzetvisszafojtva .. szótlanul a gyönyörtől amit az a lány képvisel ..:(

csak azt tudom mondani ne félj a csalódástól és

mondd ..beszélj.. inzultálj !

F/19

2015. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
már a hozzáállás is rossz. tanulsz majd belőle, sose légy előre szerelmes. SOHA. ha szerelmes vagy elbuktál. kapcsolat után 1-2 hónappal már talán. de ha szerelmes vagy nem tudsz gondolkodni, nem tudod úgy kezelni hogy fel tudd szedni és elbuktál. nehéz, de hidd el, így van.
2015. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: az a baj hogy ő egy gyönyörű lány *-* én meg csúnya vagyok és érzem hogy semmi esélyem nála de nagyon bánt hogy minden nap egy teremben vagyunk és ahhj :( olyan jó lenne legalább megölelni :'( második:igazad van de olyan gyönyörű hogy.. :(
2015. ápr. 15. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegi pasim ugyanilyen volt, egyszeruen leblokkolt a kozelemben, nem birt megmukkanni csak bamult mintha en lennek a legszebb lany a vilagon....es o is ugy erezte h csunya hozzam es ugysem mennek el vele, ma pedig mar egyutt vagyunk boldogan.


Szoval lepj tul a gatlasaidon es hidd el h nem vagy csunya, es biztos h neki is tetszel. Ha tenyleg akarod a lanyt, akkor szedd ossze magad es kezdemenyezz beszelgetest, ol: hogy vagy?


Gyakorolj elotte otthon a tukor elott, probalj relaxalni es ami a legfontosabb: probald elkepzelni h o csak egy csaj a sok kozul (tudom nem az, de ezt kell elkepzelni ahhoz h meg tudj szolalni:-))


Ne ertekeld le magad, ot pedig ne tedd piedesztalra mert csak magaddal tolsz ki. A szerelem a vilag legszebb erzese foleg ha viszonzott de akkor is ha viszonzatlan:-)


Merlegelj: maradsz az almodozo srac szerepeben es meg evek mulva is azon elmelkedsz h mi lett volna ha, vagy fogod magad odaallsz ele es elhivod randizni.


Mit veszithetsz?Legrosszabb esetben nemet mond, de akkor legalabb tudod, de miert mondana nemet?:-)Pozitiv hozzaallas:-)A szerelem baromi ritka es igen, kockaztatni kell neha ahhoz, h megkaphasd:-))


En lany vagyok, de en is kockaztattam es sikerult:-))))


Szoval hajra es beszelgess vele:-)

2015. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# Köszönöm csak hát tudod nagyon nehéz mivel fogalmam sincs mit reagálna rá és nem szeretném tönkretenni a barátságunkat.Igaz utolsó évünk egy osztályban de na :/ meg ha ez elterjedne az osztályban csak basztatnának vele igazából arra gondoltam hogy nyáron írok neki de fogalmam sincs mit kellene tennem :((
2015. ápr. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!